Bultaco Brinco R: pogłębia swoje granice (wideo)

Z pewnością pamiętacie nasze pierwsze doświadczenie z Brinco Bultaco: z wersja „S”, starał więcej miejska strona. Teraz przychodzi kolej spróbować w drugą skrajność, wersja „R”, najbardziej w stanie poruszać się po wszystkich typach terenu. A kiedy mówimy wszystkim czcimy frazę: posunęliśmy się w Madrycie Sierra i przetestowaliśmy w każdych okolicznościach.

W rezultacie, w wideo, w którym możemy podać więcej szczegółów technicznych związanych z BRINCO. Pamiętasz? Bultaco definiuje ją jako "Moto E Rower„To hybrydowy rower i motocykl: Można pedałowania lub przyspieszać pięścią Brinco i pomóc pomoc elektryczny w nim zawarte. W przypadku R Frink, omówimy tylko wariant zakresie Nie trzeba się zarejestrować jako motorower, w przeciwieństwie do Frink S, C i Frink Frink RE.

Jako ukłon w stronę naszego świata, wszystkie cztery koła, Bultaco stworzył Specjalna edycja ograniczona nazywa Brinco Discovery Edition, siedzącej na Frink R z modyfikacjami zawieszenia jazdy, hamowania i drugiej wersji. Oczywiście, w swojej konstrukcji przedstawiono niektóre Szczegóły przypominające Land Rover Discovery, SUV związana Bultaco Frink i ma specjalne wsparcie na jego tył.

Czy chcesz spróbować?

Nowy Bultaco Brinco nie pozostawia nikogo obojętnym. Jest to innowacyjna koncepcja rozwiązania i zalety własnej wyjątkowej mobilności. To może wydawać się bardziej rower elektryczny, rower miejski lub ekologiczny charakter, ale to, że i więcej. To Bultaco Brinco Czy odważą się spróbować? Odkryj je i zarejestrować tutaj.

Zarejestruj się tutaj i spróbować Bultaco BRINCO