Jakie miasta są tańsze shtick samochód?

Jakie miasta są tańsze shtick samochód?

Podatek drogowy, lub to, co jest powszechnie znane jako Podatek od Motor Vehicle, Został on stworzony w Hiszpanii ponad 20 lat i generuje roczne przychody w wysokości ponad 2,000 mln euro do lokalnych hacjendy. Jest to Podatek miejski należy uiścić każdy rok bez przerwy.

Jak co roku, Kierowcy europejscy partnerzy (AEA) analizowano stawki podatku, zwany także „Stunt samochód” wśród różnych gminach hiszpańskich. Porównując z innymi taryfami stało się jasne, że istnieją rzeczywiste „raje podatkowe” dla niektórych kierowców.

Po części jest to spowodowane Prawo zezwala każda gmina swobodnie ustawić stopę w zakresie, który doprowadził do powstanie w Hiszpanii znaczące różnice cenowe w stosunku do zapłaty podatku komunalnego.

Miasto z podatku drogowego tańsze

Miasto z najtańszym podatku ruch jest Melilla. To jest po Ceuty, Caceres, Jaen i A Coruña. Na przykład przeciętny pojazd podatku 11 CV wypłacona w mieście Melilla 17,04 euro. Ten sam pojazd będzie musiał zapłacić 59 euro w Madrycie i San Sebastián, 83.68 euro.

Tymczasem miasto z najdroższych podatku drogowego jest San Sebastian. Po mieście Basków są do ośmiu więcej miast o tej samej szybkości: Ciudad Real, Granada, Huelva, Lleida, Palma de Mallorca, Tarragona, Teruel i Valladolid.

Jeśli chodzi o motocykle, różnice cenowe są jeszcze większe. Na przykład, motocykl z 600cc wynagrodzenia w Melilla 15,15 euro. Jednakże, San Sebastián w tym samym pojeździe płaci 74.74 euro.

Pamiętaj, że podatki Motor Vehicle To musi być wypłacona w miejscowości odnotowanej w dowodzie rejestracyjnym. I, jeśli sprzedajesz samochód, roczna kwota podatku musi ją który pojawia się jako właściciel samochodu w dniu 1 stycznia zapłacić, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Możesz być także zainteresowany

-Rząd chce obniżyć podatki od oszczędnych samochodów

-Dziesięć kroków do sprzedania samochód

-Korzyści podatkowe dla rodzin wielodzietnych