Jak wziąć samochód na lotnisku i nie przepłacać

Jak wziąć samochód na lotnisku i nie przepłacać

Wśród firm zajmujących się uczynić nasze życie łatwiejszym, dbając o naszych transferach samochodowych iz powrotem na lotnisko, możemy wyróżnić następujące:

LavacollaParking długi pobyt

Firma ta jest jeden z najszerszych w branży. ich usługi parkingowe Są one dostępne w Madrycie, Santiago, Sewilli, Walencji, Vigo i Lizbonie. Zastrzegając kwadrat telefon lub Internet można odebrać swój samochód w terminalu lub nawet zostawić go wskazując na siebie w swoim zakładzie i są te, które można dostać się do lotniska. Kiedy wrócisz Będę czekać przy drzwiach terminalu przylotów z samochód umyć i lśniące. Cena różni się w zależności od potrzeb, a więc pokazać wam jeden symulacji w internecie na swojej stronie internetowej, co to będzie kosztować cię do korzystania z ich usług. Myślą oni otworzyć kolejne oddziały w Bilbao i Porto.

lowCost parking

Dla tych, którzy latać z Majorka czy Alicante dostępna jest usługa, która działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Zostaw swój samochód weekend będzie kosztować euro 13'99, 27'99 euro, jeśli opuszczają jeden tydzień i 69'95 euro, jeśli opuszczają jeden miesiąc. transfery lotnisko zarówno na zewnątrz i vuelta- są wliczone w cenę. Jeśli twój faktura przekracza 25 euro myjesz samochód na zewnątrz, Ponadto, aby sprawdzić akumulator i opony. Jak sama nazwa wskazuje: LowCost parking. Mogą być wykonane rezerwacji online lub przez telefon.

Lomcar

Do korzystania z ich usług Musisz opuścić pojazd w zakładach Lomcar Ma w Madryt. Stamtąd zostaniesz przeniesiony do T1, T2 lub T3 lotnisko Barajas. Podczas podróży z powrotem ciebie z własnym samochodem do punktu, który wybrać lotnisko. Można również poprosić o podróży do przystanków autobusowych znajdujących się z przodu IFEMA (Feria de Madrid) lub nawet niektóre hotele w pobliżu. z 9 euro dziennie Możesz zostawić swój samochód w swojej opiece, trochę więcej, jeśli chcesz zachować swój samochód w zadaszonym placu. Rezerwacji można dokonać przez telefon lub Internet i obietnica transfery do iz lotniska bez czekania między 5:00 a 20:00.

parking klimatyzacja

z 4,95 euro za dzień parkowania oferta blisko do lotniska Barcelona. minibus zabierze cię i cię odebrać od terminala. Zapłacić trochę więcej można wynająć usługi dla VIP-ów i transfery będą dokonywane ze swoim samochodem. Ponadto, cecha w swoich obiektów garaż, jeśli chcesz mi zrobić jakąś korektę podczas podróży. Rezerwacji można dokonać przez telefon lub Internet.