Najczęstsze błędy w teście jazdy

Najczęstsze błędy w teście jazdy

Najczęstszymi studenci błędem podczas wsiadania do pojazdu test praktyczny jazdy jest nie wiedząc właściwie zinterpretować znaki drogowe. Jest to poważne przestępstwo, do którego należy dodać, że nie szanować przestrzeń boczną kiedy jedziesz na obszarach miejskich, zgodnie Formaster, Formowanie Professional Association of Business Logistyki, Transportu i Bezpieczeństwa Drogowego.

Studenci są w stanie odróżnić i różnicowania sygnałów od innych, ale w obliczu „STOP” lub „ustąpić”, nie wiedząc, jak się zachować. Ponadto, nie dobrze obserwować po obu stronach drogi przed podjęciem obrotu lub przecięcie. I, na przykład, albo znane albo prawidłowo wykonać pierwszeństwo z pojazd skręca w lewo. Te awarie są uważane poważne wykroczenia w praktycznym teście i jedna z najczęstszych przyczyn niepewności.

Jednym z najtrudniejszych momentów jest, gdy student spełnia rondo i trzeba przejść przez niego. Wykonać manewr włączania dobrze wiedzieć i wyjść, ustąpić pojazdów poruszających się na nim i prawidłowe, gdy pojazd krzyże, są również słabe strony uczniów.

Jeśli chodzi o przejścia dla pieszych, nerwów i braku obserwacji są często przyczyną uszkodzenie w wyniku czego otrzymano dla pieszych oczekujących na krzyż, bardzo poważne przestępstwo, które jest zwykle flunk egzamin.

Test jazdy

Najtrudniej nauczyć

Wszystkie te błędy nie są daleko od aspektów, które są powolne, aby dowiedzieć się. Większość studentów znaleźć trudność w praktycznych lekcji jazdy jest prawidłowe korzystanie z różnych narzędzi prędkości. jest również „Stuck” wiedzieć, dzięki kasie, kiedy trzeba w celu zmiany biegów i sprzęgła set-pedału przyspieszenia lub hamulca sprzęgło.

Inne sytuacje, że większość ich koszty jazdy uczyć się zachowania w ronda i wiedzą właściwą bezpieczną odległość.

Błędy w badaniu teoretycznym

Jeśli skupimy w badaniu teoretycznym, również okazało typowych błędów wśród młodych ludzi przygotowujących się do licencji. Oprócz brak zrozumienia sprawozdania w pytaniu, związany automatycznie reagować bez końca czytać pytania i zrobić test pamięci, tam Wiele niepowodzeń pytania o prędkościach, światła i opłaty elektronicznej.

studenci To kosztuje ich więcej asymilować Agenda teoretycznych kwestii ograniczeń prędkości według rodzaju dróg i autostrad, w uzupełnieniu do Czas hamowania reakcji Awaryjnego lub wykorzystanie oświetlenie w różnym czasie deszczu lub mgły jak.

Nerwy często figle uczniów przedstawiony do rozpatrzenia i uczynić je popełniać błędy, które nie zostały wykonane podczas ćwiczeń z nauczycielem, ale te błędy są również z powodu, że w coraz większym stopniu stają się mniej praktyczny i uczniowie są mniej przygotowani egzamin. Ponadto, Wielu studentów przynieść „wady” do szkoły jazdy które są trudne do skorygowania. Są to:

* Umieszczenie stopę na pedale sprzęgła z biegu do zatrzymania

* Niezastosowanie się do ruchu i możliwych manewrów samochodów jazdy obok nas poprawnie