Najlepsze marki od wartości rynkowej samochodów

Najlepsze marki samochodów pod względem wartości w 2017 rokuNajlepsze marki samochodów pod względem wartości w 2017 rokuNajlepsze marki samochodów pod względem wartości w 2017 rokuNajlepsze marki samochodów pod względem wartości w 2017 roku

W dzisiejszym Autopista.es desgranamos nowe odkrycia i badania wynika najlepsze samochody 2017 r bardziej kompletne i wyczerpujące sprawozdanie w Europie próbując analizować ogólny obraz z konsumentów na producentów samochodów. A dziś skupiamy się na chyba najważniejszy punkt dla kupujących:jakie marki są lepsze wartości rynkowej? W tym roku, w górę 200.000 czytelników z 17 publikacji wydawcy Międzynarodowego Silnika Presse współpracownik, każdy z 13 atrybutów, które składają się na analizę, marki pod ich najlepszą oceną są identyfikowane z każdym z nich. W Hiszpanii, to prestiżowe i ważne Badanie jest prowadzone poprzez nasze czasopisma autostrady prąd samochód, autostrada, klasyczny silnik samochodu i i, oczywiście przez naszych internetowe, www.autopista.es.

Najlepsze Samochody 2017: najlepsze marki samochodów

W atrybucie Study Wartość Best Cars 2017, marki premium zniknąć z góry, z wyjątkiem Audi i zmonopolizować najwyższych pozycjach uniwersalne jak firmy na rynku. najlepiej oceniane To wydanie zostało siedzenie że choć nie była najlepiej sprzedającą się marką w Hiszpanii w 2016 roku, ma sama umieszczone dwóch swoich modelach, nowy Seat Ibiza i Leon jako wymaganą przez nabywców. Ponadto, On uruchomiła swój pierwszy SUV, Ateca Seat, który jest o bardzo dobrych komercyjnych hostów nawet miesięcy czeka na zakup. Wkrótce Marka Będą mały SUV, Arona i powiększeniu 7-osobowa, które mamy już omówione. Dobre perspektywy na przyszłość w związku z tym dla hiszpańskiej marki.

Seat: InteriorCitroën towarzyszy Seat strony również dobre wyniki, kontynuując linię oznaczoną już w ubiegłym roku. Francuski producent zawsze była znana dla niektórych produktów bardzo konkurencyjnych w cenie, jak i konsumentów jednocześnie cenią ich jakość: Dobre wieści. Wśród najlepiej sprzedających się modeli figurować wszystko rodzina C4 (W tym Cactus lub Picassa MPV) i nowego C3 przyniósł oddech świeżego powietrza. A w przyszłym roku zapowiada znaczne postępy już ogłosił dwa modele, które zwalczają segment Gwiazda, SUV: najmniejszy C3 Aircross i największy C5 Aircross.

Zamyka podium Kolejny klasyk Ten ranking najlepszych wartości, gdyż jest Skoda. W tej edycji traci pozycje (w rzeczywistości był liderem w 2016 roku), lecz zachowuje duży wynik i głowę na ocenie dokonanej przez właścicieli marki, co jest bardzo cenne. Pojawienie się w tym roku na Wielki SUV Kodiaq i zapowiedź nadchodzącej kompaktowej Karoq, z baza Ateca, To powinno być na przodzie zastrzyk nowych wydaniach.

Inni producenci są dystrybuowane w całej pozostałej części tabeli z większym lub mniejszym powodzeniem, także podkreślając oczywiście Ford, koreańska Kia i Hyundai i Renault i Dacia. Wyjeżdżamy w ostatecznym rankingu.

Klasyfikacja generalna: Top 15 marek według wartości

1. siedziska: 26

2. Citroën: 25

3. Skoda: 23

4. Ford 19

5. Kia: 18

6. Hyundai: 17

7. Renault 16

8. Dacia 15

9. Peugeot: 14

10. Opel 13

11. Toyota 12

Mazda 12.- 11

13.- Honda: 9

14.- Fiat: 9

15.- Audi: 9

(*). podliczone pozytywny znak na łączną badaniu.

Skoda zakres KodiaqOpinia użytkowników tej marki

Mówiliśmy wcześniej: w tej sekcji, kierowcy myśleć o swoich samochodów, aw tym roku ponownie umieszczona w Skoda najpierw, a następnie Ctiroën. Na trzeciej sytuacji wolą siedzenia, zamiana ról z Hyundaiem w tym badaniu 2017. Dystrybucja następujących pozycji stoi w sprzeczności z pozostałymi markami ogólni, składka już nałożone.

Opinia początkujących kierowców

Kolejny rozdział na studia w ramach Best Cars 2017 raport ma do czynienia z punktu widzenia kierowców z mniej niż 3 lata stary samochód. Jak mamy wartość? Ważny postęp tutaj również siedzenia, który jest wykonany ze zwycięstwa -w 2015 roku zajęli siódmą pozycję-wraz z Citroën. Skoda i Kia są nieopodal.

Zdaniem tych, którzy chcą porównać nowy samochód

Nowa sekcja studio gdzie Siedzisko i marki Citroen dziś są cenione przede wszystkim większość potencjalnych nabywców. Za nimi, stawki do basenów piłkarskich ciągle kupują Ford, Hyundai, Kia i Skoda, wyniki bardzo wiele generałów liniowych w tej sekcji.

W opinii młodych ludzi poniżej 29 lat

Młodsi kierowcy też są jasne: jego preferowane marki, Seat, Ford i Citroen Zajmują one na podium w tej kolejności głosowania. Peugeot jest również wysoko ceniona marka, w rankingu czwarte miejsce.

Co oni myślą, starsze niż 30 lat

Starsi kierowcy zgadzają się z młodzieży, i uczynić zwycięzca jako najcenniejszą marką Seat, Skoda spychając, która wygasła w 2015 roku, na trzecim miejscu.

Dacia SanderoCo kobiety myślą

Ciekawe odpowiedzi od kobiet w tym badaniu Best Cars 2017, które przyznają Dacia ważnym sekund po Citroen, która jest najbardziej cenionych wartości. W ubiegłym roku marka rumuński był ósmy w klasyfikacji. Wielki krok naprzód.

ludzie, co myślą

Identyczne wyniki dla pierwszych pozycjach niż te uzyskane przez globalne czytelników. Łącznie odpowiedziach mężczyzn ponownie Seat wygrywa ponownie następuje Citroëna. Przekonamy się w przyszłym roku, że wyniki wynikające z tego roku raport: nowy samochód będzie miał wiele do powiedzenia.

Możesz być także zainteresowany:

marki samochodów z najlepszych wartości 2016

Najlepsze samochody Najlepsze Samochody 2017 w Niemczech

Wszystkie zwycięskie samochody w Best Cars 2016