Ford Focus rozszerza gwarancję

Ford Focus rozszerza gwarancję

Oprócz przezwyciężenia trwałych połączeń do przeglądu, Ford musiał konkurować z twardej polityki dyskontowej prowadzonej przez jego rywali USA (General Motors i Chrysler) i przytrzymaj poszukiwania japońskich marek.

Więc Błękitny Owal postanowił przedłużyć gwarancję nowego Forda Focus do sprzedaży w 2003 roku będą sprzedawane z 5 lat lub 100.000 mil. Według Steve Lyons, Przewodniczący Wydziału, nowy program gwarancja obejmie pomoc drogową lub miasto i połączony z planem szoku gwarancji 3 lata lub 36.000 mil, że marka ma w życie. Ford twierdzi, że program ten ma nadzieję na zwiększenie sprzedaży Focus o 10 procent.

nadal "finansowanie zera"
To nie jest tylko wysiłek, który uczyni Forda, aby przyciągnąć klientów. Prasa amerykańska zapewnia, że ​​podpis pozostają nazywa "finansowanie zera" w niektórych modelach samochodów osobowych i ciężarowych. W szczególności, będą korzystały z tego korzystnego finansowania Ford Crown Victoria, Windstar, Taurus, Mustang i F150.

Ford Crown Victoria jest również podejrzana, ponieważ model ten jest jednym z najczęściej używanych przez policję w USA i poniósł kilka pożarów po awarii w ciągu ostatnich lat. Windstar nie został zapisany ze spalania: w ciągu ostatnich czterech lat wystąpił w 23 połączeń do przeglądania.

Ponieważ Mustang, Ford obliczu trudnych rozmowę z firmą specjalizującą się w dostarczaniu danych testów zderzeniowych, wątpił bezpieczeństwo swojej sieci zbiornika gazu.