ITV mobile: czym są i jak działają

ITV mobile: czym są i jak działają

Dla większości ludzi, przekazać ITV jest prawie rutyna, rewizja, aby włączyć do każdego x lat, aby upewnić się, że nasz samochód jest w dobrym stanie i jest bezpieczna w użyciu. Ale ITV, dla których nie jest to prawdziwy ból głowy. ¿Wiedziałaś o istnieniu telefonu ITV? Dajemy Ci wszystkie szczegóły usługi, która ułatwia życie dla większej liczby osób, niż sądzimy.

Jest to bardzo łatwe do ITV, gdy żyjemy w mieście i mamy dziesiątki nich kilka kilometrów. Nawet mieszka w małym miasteczku, możemy skorzystać z wizytą do większej populacji zdać ITV i spełnienia innych obowiązków, takich jak zakup lub własnym słuchaczowi biurokracji.

Jednakże, tam komu ta zmiana oznacza koszt ich czas i pieniądze bardzo trudno podjąć lub wręcz niemożliwe do przeprowadzenia. Na przykład, około 50 lub 60 kilometrów tylnych oraz wiele innych z powrotem z pojazd rolniczy Na drogach drugorzędnych można zrobić naprawdę szalony, ponieważ, z nielicznymi wyjątkami, nie może przekraczać 40 km / h, gdy okrągła. Ten sam przypadek znajduje się wśród motorowery dwu- i trzy poniżej 50 centymetrów sześciennych lub tych kół lekkie pojazdy czterokołowe (Cztery koła, tzw „samochód bez licencji”), który podobnie jak wszystkich poprzednich przypadkach ograniczyły swoją prędkość do 40 km / h, a nie mogą podróżować na autostradach i ekspresowych.

dżem

Co robi mobile ITV?

Dla tych sytuacjach, system ten został wynaleziony. Firmy zaangażowane w tę funkcję Są one dla jednostek ruchomych wiejskiego domu lub na żądanie wyłącznie w celu ułatwienia przeglądu technicznego tych pojazdów do ich właścicieli. W ten sposób, są one często przeprowadzane Trasy przez różne gminach dla osób pracujących w terenie lub zjeść lekki czterokołowy do pełnienia swoich obowiązków, bez marnowania czasu i pieniędzy na zmiany, które mogą być nieograniczone, a także nie ryzykować wypadek, a jego niska prędkość jazdy może oznaczać powikłanie dla kierowców zastosowania użytkowego.

Po wykonaniu szybkiego wyszukiwania internetowego, okazało się, że większość firm oferujących tę usługę wzrosły rozmieszczenie w północnej Hiszpanii, gdzie drogi są pokrętne, pogoda jest zazwyczaj niekorzystne i populacje są bardziej rozproszone niż w pozostałej części kraju, z najwyższym stężeniem domów, miast, z większą ilością mieszkańców i więcej delimitas, co ułatwia otwieranie stacji ITV stałą ,

Jakie pojazdy mogą korzystać z mobilnego ITV?

Do tej pory rozmawialiśmy o motorowerach, lekkich pojazdów czterokołowych i pojazdów rolniczych jako głównych użytkowników tych pojazdów, ale w rzeczywistości, każdy może skorzystać z tej usługi, mieć samochód masz.

Wyżej wymienione właścicieli pojazdy rolnicze, motorowery i lekkie pojazdy czterokołowe, którzy najbardziej skorzystać z tej usługi ponieważ przemieszczenie dziesiątki kilometrów do stałej ITV mogą zagrażać bezpieczeństwu i marnowanie czasu, który nie jest rekompensowany przez pieniądze, ponieważ wszystkie one zostały zakazane ich obiegu na autostradach i są wymagane do uruchomienia na poboczu i nie przekracza 40 km / h limit prędkości na drogach drugorzędnych.

Niemniej jednak, istnieją inni użytkownicy, którzy wezmą dobre wyniki tego typu usługi. Na obszarach wiejskich, to jest wspólne, aby zobaczyć właścicieli motocykli, samochodów osobowych i dostawczych do 3500 kg skorzystać z wizyty tych stacji do miejsca ich domu, aby uniknąć kilka kilometrów do stacji ITV gdzie indziej. Niemniej jednak, nie wszystkie firmy z telefonu ITV mieć wystarczającą strukturę przechodzą kontrolę techniczną samochodów i motocykli, a więc tych, które oferują tę usługę są mniej powszechne.

papiery

Jak mogę przekazać opinię w telefonie ITV?

Przeprowadzania kontroli technicznych naszego pojazdu do telefonu ITV To jest tak proste jak w przypadku stałej ITV. Musimy tylko zrobić przeszukiwanie internetu i określające nasz region bez trudu znaleźć roczny kalendarz z ludźmi, którzy odwiedzają każdą firmę. nawet, Niektóre autonomiczne mają oficjalną kolekcję wszystkich regionów zawita na swoich oficjalnych stronach internetowych.

Po sprawdzeniu na telefon ITV będą dostępne w obszarze, który nam odpowiada, po prostu trzeba się umówić, jak byłoby w przypadku chcąc zrobić w stałej ITV. Ponadto, Jeżeli strumień jest wyższe niż oczekiwano, stacja ITV będzie dostępna dla więcej niż jeden dzień.

telefony ITV, również stosowane przez DGT

Nie tylko przeciętny obywatel jest w stanie dostrzec zalety telefonu ITV. Od października ubiegłego roku, DGT posiada pięć jednostek mobilnych z którego można sprawdzić stan pojazdów z dziewięciu lub więcej miejsc (łącznie z kierowcą), autobusów, samochodów dostawczych i ciężarowych.

12000 opinii przewidziane rocznie, celem jest zmniejszenie ryzyka wypadków między takimi pojazdami, ponieważ Unia Europejska szacuje, że 6 procent kolizji gdzie te samochody były protagonistami można było uniknąć dzięki właściwej konserwacji. Ponadto, z punktu DGT że „w 2015 roku, 9 procent mikrobusów, 4 procent samochodów ciężarowych powyżej 3500 kg i 1 procent autobusów uczestniczących w wypadkach z ofiarami na drogach międzymiastowych miał ITV upłynął w momencie wypadku ”.

Wśród instrumentów, które można znaleźć w tych telefonów ITV, DGT używa specjalnych narzędzi metrów światła, czujnik zabaw w układ kierowniczy i zawieszenie lub analizatory gazów, między innymi. Kary za brak prowadzenia pojazdu w stan dobry vana od 200 euro do unieruchomienia pojazdu i przenieść do warsztatu.

Możesz być także zainteresowany:

Ceny ITV, różnice w ponad 100 procent

ITV będzie trudniejsze i poważniejsze po lecie

Jak homologowane akcesoria w samochodzie dla ITV