Zapewnienie samochód elektryczny, ile to kosztuje, w porównaniu do konwencjonalnych?

Zapewnienie samochód elektryczny, ile to kosztuje, w porównaniu do konwencjonalnych?

Chociaż badania pokazują, że 69,9 procent Hiszpanów są skłonni zapłacić więcej za samochód, jeśli jest przyjazny dla środowiska, fakt, że sprzedaż samochody elektryczne i hybrydowy Wtyczka stanowi jedynie nieco ponad 1 procent całej sprzedaży w branży motoryzacyjnej.

Znajduje to odzwierciedlenie w pojazdach elektrycznych 2.000 (również dodać hybryd plug-in) sprzedanych w 2015 roku w Hiszpanii, że choć 2016 wzrosła do 4,746 jednostki, pozostaje poniżej pozostałej części Europy, w Niemczech, Francji, Holandii i Norwegii, między innymi, szef sprzedaży samochodów elektrycznych.

to W przeciwieństwie do sprzedaży To ma wyraźny motyw w cenie aut w tej kategorii (znacznie wyższy niż równoważnych wersjach z silnikami spalinowymi), który ledwo mają taką samą pomoc każdego roku kiedy zachęcać do zakupu, co znamy jako Plan Movea. To w naszym kraju, w porównaniu do krajów takich jak Norwegia, gdzie są zwolnione z VAT lub Danii, gdzie można sprzedawać nadwyżki energii elektrycznej ze swojego samochodu w tym czasie „zero emisji” Samochody w którym kw jest wypłacana do najwyższej cenie ,

Do tego należy doliczyć koszt zapewnienie pojazdów elektrycznych który według Acierto.com, to może wzrosnąć do 28 procent, w porównaniu z modelem benzyny. Przez cały okres eksploatacji samochodu, różnica wynosi około 1750 euro więcej. Tak, z komparatora zachęcają ubezpieczenia narzędzia porównania korzystać z tych usług, ponieważ możemy zrobić tę różnicę w dół do „tylko” 10 procent (zamiast 28 procent).

Ten dodatkowy koszt może być rozumiana jako Ubezpieczenie samochodu Muszą rozwiązać konkretne problemy tego typu samochodzie, jak powiązany bateria, wciąż Kilka punktów ładowania oraz możliwość wyczerpania i konieczności autonomii holowania, coś, co może nastąpić w bardziej normalny sposób, gdy zaczną użyciu po raz pierwszy tego typu samochód, w zakresie ograniczonym do zbyt czego są wykorzystywane w samochodach z silnikami diesla benzyną lub zasilany.

Możesz być także zainteresowany

10 najlepszych samochodów elektrycznych kupić

Rosnące zainteresowanie samochodami elektrycznymi po ograniczeń w ruchu drogowym

Najlepszym samochody elektryczne, badanie

Samochody elektryczne: zalety i wady