El Corte Ingles i wiele samochodów szuka partnera do sprzedaży więcej samochodów

El Corte Ingles i wiele samochodów szuka partnera do sprzedaży więcej samochodów

Ponadto, firma zamierza zainwestować w reklamę około 300 milionów peset.

Po roku pracy z El Corte Ingles, wiele samochodów zakończy 2001 z zbytem 1.300 pojazdów, czyli znacznie poniżej 2500 planowano. Oczywiście ta prognoza była dla sieci 16 ośrodków, które ostatecznie zostało w 10, która doda kolejne 2 przed końcem roku. W roku 2002, z oczekiwanym pobudzenia gospodarczego, centra otwarcia przyspieszy.

Według źródeł firmowych, opóźnienie w rozwoju swoich placówek, częściowo ze względu na niepewność prawną doświadczają sektorze motoryzacyjnym. W 2002 roku obecny system sprzedaży, oparty na istnieniu ekskluzywnych sieci dealerskich oraz sprzedaży bezpośredniej zostanie przepuszczony multibrandowych sklepów i centrów handlowych, jak również innych kanałów, takich jak Internet, jest uchylone etc. Do tej pory takie inicjatywy jak wiele samochodów Systemu jedynie służyć jako intemediación między kupującym a klasycznym dystrybutorów. Znaczna część ich działalności jest sprzedaż usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenie, naprawy itp

Wiele prognoz Samochody przejść, aby stać się hiszpańska firma sprzedaje najważniejsze samochody. Hope, do 2003 roku, jego sprzedaż przekracza 30.000 samochodów. Przeciętny dealer sprzedaje około 1000 pojazdów rocznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemie pracuje wiele samochodów, kliknij Untitled Document TUTAJ ,