Idealny kandydat na premiera samochodu

Samochody na kandydatów do rządu HiszpaniiSamochody na kandydatów do rządu HiszpaniiSamochody na kandydatów do rządu HiszpaniiSamochody na kandydatów do rządu Hiszpanii

Mariano Rajoy (PP)

Mariano Rajoy (PP): Audi A4

Jeśli obecny premier i kandydat na Partia Ludowa, Mariano Rajoy, poprosił samochód w liście do Mędrców uważamy, że będzie to premia sedan. Samochód, który może podróżować komfortowo z szoferem, jego działań instytucjonalnych i rządowych. Jeśli ponownie wygrać wybory i został prezydentem, na przejściu od Moncloa, Audi A6 może być idealne dla Mariano; Jeśli przegrasz, być może nowe Audi A4 jest wystarczająca, aby odejść od swojej polityki i Galicji wypoczynkowego odwrotu.

Pedro Sánchez (PSOE)

Pedro Sánchez (PSOE): Ford Mondeo Vignale

Z eleganckim postawa kandydata na przechwałki PSOE, Pedro Sánchez, Ford Mondeo Vignale mógł RÓCIE palec serdeczny. Samochód produkowany również w Hiszpanii i reprezentuje maksymalną elegancję i wyłączności w zakresie Ford Mondeo. Ale ponieważ Pedro Sánchez posiada Peugeot, być może nowy Peugeot 508 wola pokazuje możliwe wyjazdy do Moncloa. Ale zawsze duży samochód, aby uzyskać całą swoją rodzinę, biały, Oczywiście, jak ich koszulki.

Albert Rivera (obywateli)

Albert Rivera (obywateli): Seat Ibiza

Nie byłoby różne powody, dla kandydata obywateli premier Albert Rivera, wybraliśmy gamę samochodów siedzenie. Na przykład, kataloński jest jedynym kandydatem, a ponieważ marka ma swoje centrum logistyczne w Martorell (Barcelona), dajemy Rivera jest obecnie flaga Seat Ibiza samochód. Ponadto, jeden z jego ulubionych zespołów muzycznych jest Bast, to właśnie Martorell sąsiedzi. Jeśli Seat Ibiza jest zbyt mała, Albert Rivera mógłby zdecydować się na Seat Leon Connect, wersja z większą ilością opcji łączności dla obywateli kandydujących można podłączyć telefon do samochodu.

Pablo Iglesias (Możemy)

Pablo Iglesias (Możemy): Citroën C4 Cactus

Pablo Iglesias To, wraz z Rivera, którzy obiecują "nową politykę. kandydat możemy On skrytykował korzystania z samochodów służbowych przez polityków, co widzi jako odpady w czasach współczesnych. Więc za przejazdy samochodów są tak wydajne, jak to możliwe, możemy przypisać do Pablo Iglesias Citroen C4 Cactus. Francuski SUV, produkowany w Hiszpanii, jest również jednym z tych samochodów, które reprezentują wolnego ducha na cztery koła, który również uderza ją Iglesias. Gdyby chciał być jak najbardziej skuteczny, zawsze można uciec się do stu procent elektrycznego samochodu, takich jak Nissan Leaf.

Alberto Garzón (Izquierda Unida-Popular Unity)

Alberto Garzón (wybierane Union): elektryczny rower

Przedstawiciel Popular Unity-Izquierda Unida 20D do wyborów, Alberto Garzón, To nie jest bardzo lubiący samochodów służbowych. Dlatego też, najbardziej logiczną rzeczą dla niego dałby mu rower elektryczny, przewóz sto procent czysty z tym również uprawiać sport.

Czy wiesz, że ...?

Ostatni poniedziałek, 7 grudnia cztery główne partie polityczne, które będą Gazy za bycie zwycięzców wyborach wzięło udział w debacie czterech. Ich przedstawiciele uczestniczyli pracowniach Antena 3, miejsce debaty następujących samochodach: Soraya Sáenz de Santamaría (PP), w Renault Laguna; Pedro Sánchez (PSOE), w Toyota Prius; Albert Rivera (obywateli) w Mercedes van; Pablo Iglesias (Możemy) w Citroen C4.

- Możesz być także zainteresowany:

PSOE propozycje dotyczące kwestii silnika i ruchu drogowego.

pijani politycy często przykładowe jazdy ...