Enduro Deszcz Tarcza Repellent, dla najgorszych warunkach

Enduro Deszcz Tarcza Repellent, dla najgorszych warunkach

W wielu przypadkach, gdy leje, maksymalna prędkość wycieraczek nie wydaje się na tyle, aby spuścić całą wodę, która osadza się na szkle. Następnie, tworzy kurtyny wodnej, która utrudnia widoczność. aby uniknąć w dużym stopniu Zostały one stworzone całej historii różnych samochodów produkować w celu odpychają wodę ewakuować więcej kryształy szybko i zawsze mają jaśniejszą wizję.

Do tej pory testowaliśmy różne produkty, niektóre z nich Doskonałe wyniki krótkoterminowe, ale z życia bardzo mała maksymalna wydajność. Te zazwyczaj z baz silikonowych, przylegają dobrze do szkła, ale pocieranie wycieraczki podczas deszczowej lub kolejnych prań samochodu, jego korzyści nie trwają dłużej niż miesiąc.

Dlatego planujemy zrobić Test długotrwałe odpychający Enduro Tarcza w Peugeot 308 1,6 130 KM czystej Tech z którymi przeprowadzamy test długoterminowej iw którym nagraliśmy i 120.000 km. Australijski producent Enduro Tarcza Gwarantuje czas Twój produkt roku lub 20.000 km. teraz, po 75.000 km nagrany a po roku, możemy stwierdzić, że odstraszający nadal oferuje doskonałą wydajność, tym samym spełnia gwarancji producenta dość luźny. Nic dziwnego, że produkt został pierwotnie opracowany dla strukturalnej -bardzo rynku doceniane w oknach wieżowców, a także umożliwienie lepszego poślizgu wody utrzymuje je w czystości przez okres czasu najstarszego.

Deszcz odstraszający dla samochoduEnduro Tarcza, główne funkcje w samochodzie

Enduro Tarcza Jest on sprzedawany w chusteczki niezależny do stosowania w warsztatach lub wyspecjalizowanych ośrodkach, jak również opakowania, które zawiera rozpylać 50 ml i Aplikator tkaniny, wszystko od 17,95 euro. Jest to produkt z nanotechnologia który tworzy wiązanie kowalencyjne za pomocą reakcji chemicznej uszczelnia pory szkle co jej powierzchni, która odpycha wodę. Tak więc, gdy wody na przedniej szybie, to Osadza się ją na małe perełki, które stykają się z powietrzem znikają szybko. Więc jeśli podróżujemy z prędkością powyżej 60 km / h uruchamiania wycieraczek nie jest konieczne. Poniżej tej prędkości lub innego tranzytu miejskiego, ponieważ mimo że widoczność jest lepsza niż gdyby nie zastosowano produkt, małe kulki woda nie zniknie z pola widzenia tak szybko. wynik szczególnie przydatna i zwiększa bezpieczeństwo jazdy dużo kiedy to leje, dla typowego kurtyny wodnej na szybie jest tworzony, lub, na przykład, gdy inny pojazd uruchamia nam dużo wody poprzez intensyfikację kałużę podczas podróży z wycieraczkami lub odłączony ze zmniejszoną prędkością.

ma swoje alkohol na bazie ale tylko dzieli elektrony z innymi szkło, stal nierdzewna porcelany ceramiczna które są materiał koperty, która jest w stanie utrzymać wszystkie swoje walory. Enduro Tarcza możemy nabyć w wielu specjalistycznych ośrodków i motoryzacyjny w wszystko warsztaty sieciowe Motortown, obecny w Hipercor El Corte Ingles.

W porównaniu do innych środków odstraszających, że zaskoczył nas bardzo mile. Próbowaliśmy inne produkty o podobnej wydajności, niesamowite w deszczu z wyższym avisibilidad, ale do tej pory nie znalazłem jedną, która trwa w jednej aplikacji. nie jest tanio a każda łódź jest ważna tylko przez dwa szyby przedniej, ale ostatecznie to się tańsze. Podobało nam się na przedniej szybie, ale widzimy również bardzo interesujący zastosować okna boczne i tylne szyby, zwłaszcza w salonach trzech tomach w wielu przypadkach brak wycieraczki tylnej. Co więcej, w takich przypadkach, chociaż przesadzić stosowanie produktu, nie znajdziemy żadnego negatywnego wpływu -co jeszcze nie limpiaparabrisas- ponieważ widoczność jest zawsze doskonała.

Enduro Tarcza, więc musimy zastosować

Do poprawnego działania bardzo ważne jest, aby zastosować go prawidłowo. Musi być szanowana i sumiennie spełniać wszystkie kroki, które wyznacza producentem. Po kilku próbach okazało się, że jeśli wcześniej nie dobrze wyczyścić szybę przed nakładaniem i nie oczekuje się 8 godz leczyć produkt, czas jej trwania jest bardzo niska. Z drugiej strony, Jeśli stosuje się w nadmiarze Jest możliwe, że przez aktywację wycieraczka te Barran skacze, z tego, jak niewygodne jest to dźwięk nie ślizgać się równomiernie.

Dlatego musimy być bardzo dokładny w procesie lub polegać na specjalistę. Pierwszym z nich jest, aby wybrać zamiast tego, które muszą być suchym, dobrze wentylowane. Po tym, konieczne będzie czysty do perfekcji przełącznika / szkło / S postaramy. dobrem silikonowy środek czyszczący wolny szkła i tkaniny -preferably z microfibra- trzeć aż ślady znikają i pozostaje lśniący wygląd. po tym pulverizaremos szkło z Enduro tarczy około 10 cm o 1/3 powierzchni, bez kontaktu z metalu lub tworzywa sztucznego, na następnie rozszerzenie produkt od góry do dołu i od prawej do lewej, z pomocą rakli tym Należy pamiętać, że ślizga się gładko. Następnie delikatnie masować przez kilka minut, aż zniknie dowolnej marki. Po tym, park samochód w garaż lub cień przez osiem godzin a tymczasem, w każdym przypadku będziemy używać pióra wycieraczek. następnie wyczyścić okna z produktów nie-ściernych pozwala na dłuższą żywotność produktu.

Możesz być także zainteresowany

Jazdy Porady deszcz

kryształy odmgławiania

Sztuczki utrzymanie samochodu w zimie