Zdjęcia z najlepszych w historii Chevrolet Camaro

Zdjęcia z najlepszych w historii Chevrolet CamaroZdjęcia z najlepszych w historii Chevrolet CamaroZdjęcia z najlepszych w historii Chevrolet CamaroZdjęcia z najlepszych w historii Chevrolet Camaro

Miłośnicy samochodów mięśni i przygotować na powitanie szóstej generacji Chevrolet Camaro. Podpis muszka zapłacił emocjonalne hołd jednemu ze swoich flagowych modeli z próbką na małej wyspie Belle Isle Park w Detroit jedne z najbardziej tradycyjnych Camaro.

W tej wystawie, poznać niektóre z jednostek Camaro z oficjalnej kolekcji historyczny General Motors o nazwie -the GM Heritage Collection-, plus kilka innych jednostek świadczone przez prywatnych kolekcjonerów i anonimowych. Jedną z wielkich kamieni jest Camaro VIN # 100001, pierwsza wyprodukowana w całości ręcznie w pierwszym nakładzie 49 jednostek montowanych w fabryce w Ohio Norwood w połowie 1966. Nie przegap tej spotkanie z historią, że niektóre jednostki Camaro był oficjalny samochód Pace Car (Takie jak Safety Car wiemy w Europie) legendarnego wytrzymałościowym wyścigu Indianapolis 500.

Jeśli lubisz amerykańskie samochody, Jeśli chcesz czysty estetyczną siłę na asfalcie, która zawsze przenoszona mit Chevrolet Camaro, Zapraszamy do korzystania z obszerną galerię zdjęć, które przygotowaliśmy. Które wolisz?