Hyundai Tucson, 5 klucz dlaczego kupować

Hyundai Tucson, pięć klucz dlaczego należy go kupićHyundai Tucson, pięć klucz dlaczego należy go kupićHyundai Tucson, pięć klucz dlaczego należy go kupićHyundai Tucson, pięć klucz dlaczego należy go kupić

Hyundai Tucson mógł przejść do bycia SUV. Kolejny model, który engrose listę każdy dzień więcej przedstawicieli w segmencie samochodów kompaktowych, prowadzony przez wszechpotężny że Nissan Qashqai i dodaje Kia Sportage, VW Tiguan, renault kadjar, Ford Kuga, Suzuki S-Cross ... i tak dalej. Jednak dwa czynniki są tym, co czyni ten specjalny Hyundai nowe wydanie: Jeden, który przychodzi do zastąpić ix35... pojazdu, nie może zapomnieć, przez całe życie biznes zawsze między 4 bestsellerowej SUV rynku. A dwa, to nie jest kolejny pojazd w zakresie Hyundai: jest, w rzeczywistości, jej flagowy model, najlepiej sprzedającym się i przewyższając nawet i30. Monopolizuje nie mniej niż 25 procent sprzedaży koreański producent.

Dzięki nowemu Hyundai Tucson, Dlatego marka chce zrobić wielki krok do dalszej poprawy swojego wizerunku jako producent. Aby to zrobić, część praktycznie pusty w porównaniu do pomyślnego ix35: został zmieniony od góry do dołu, zaczynając mocniejszy estetyczny, a kończąc na przeprojektowanie wszystkich jego składników. Jednak w takim segmencie konkurencyjnym, jak to będzie, ¿Jakie są najlepsze bronie z atakuje nowy Hyundai Tucson?

1- Hyundai Tucson, SUV przestronny

2015 Hyundai Tucson

rodzi się z powołanie niewątpliwie zna. Mały nie był ix35, ale punkt po punkcie Hyundai Tucson przewyższa swojego poprzednika. z 7 cm długości więcej (4,48 m ogółem), +3 rozstaw osi (2,67 m), zyskała więcej przestronności. Praktycznie podtrzymuje dobre miejsca na nogi, ale ma Ulepszone wymiary szerokości i wysokości by stać się dziś jednym z odniesieniami w swojej klasie. Pół-płaskim podłożu, drzwi otwarte prawie 90 ° do większego dostępu na pokładzie oraz możliwość posiadania nowych tylnych otworów wentylacyjnych Kompletny wnętrze, w którym nie ma miejsca na bagażnik potrzebne. W rzeczywistości, 513 litrowy zestaw zapowiada antipinchazos Są one znacznie wyższe niż Qashqai (439 litrów), VW Tiguan (470) lub renault kadjar (472). Nawet wersje wyposażone w standardzie zalecanym zawsze koło zapasowe pod podłogą gwarantują więcej pojemności 488 litrów ładunku. oferuje także elektryczna brama, w zależności od wersji.

2- Hyundai Tucson, dotyk napędowy

To jest inny samochód Hyundai Tucson ix35 szacunek je docenić natychmiast, jak jakość jazdy. od idealnego wzoru nowy elektryczny układ kierowniczy (Konfigurowalne także w trybach Normal i Sport), przy czym bardziej precyzyjne i rygorystyczne dotykowy shift, przechodzącą w układ hamulcowy z większych płyt (305 mm przód i tył 302) lub większej materiał tłumiący, w ilościach, kryształów lub podłogi przedziału pasażerskiego. Lepiej czuć i bardziej wyrafinowane i cicha odpowiedź, która jest uzupełniona przez większa zwinność. A z nowej platformy, która zawiera ramę i przeprojektowane zawieszenie, nowy Hyundai Tucson ogłasza 48% większa sztywność skrętna czujesz się dzisiaj bardziej dokładne, a zwłaszcza za sprawą dynamicznego SUV Nowe zaawansowane krzywa kontrola trakcji (Uwagi na temat sposobów wspierania stosuje siłę hamowania na koła wewnętrznego obracać lepiej), a przede wszystkim dodatkową trakcję dostarczonych przez jego wersji z napędem na wszystkie koła.

3- Hyundai Tucson, samochód i todocamino

Hyundai Tucson 2015, wewnątrz

SUV stał się prawie zna alternatywne do tradycyjnego samochodu lub MPV, ale nie możemy zapomnieć o jego zasadniczo, jak SUV. To prawda, z oponami prawie 100% asfalt i ograniczony zapas w praktyce do 17 centymetrów, nowy Hyundai Tucson nie pozwoli Ci zająć trialeras nie zaryzykować zbyt wymagający, ale nie gardzą ich zdolność do wyjść utworów i asfaltu drogi lepiej niż konwencjonalne turystyki. z dominującą pozycję bardzo jazdy, nawet do 4 cm wyższe jako konkurent oferuje wersje z skuteczne AWD (Sprzęgło wielotarczowe Korzystanie wysyła, w normalnych warunkach, moment obrotowy 100% na przednie koła, aby przenieść się do 50% do tyłu w razie potrzeby) tego serialu, nawet ma Ręczny przycisk blokady poniżej 40 km / h i Descent Control: Jakie media i kilka SUV zaoferowania.

4- Pełna gama Hyundai Tucson

Użytkownik nie może zarejestrować się dziś najlepszą w swojej klasie zużycie. W rzeczywistości, Hyundai Tucson 2.0 CRDi 136 KM możemy już spróbować jest prawie 1 l / 100 km uzyskano spędzając Renault i Nissan Qashqai Kadjar 1,6 dci 130 KM 4X4. ale z prawie 200 kg więcej w skali oni, ich 6,5 l / 100 km średnio nie są złe (jak VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion) i okazał się również najszybszy ze wszystkich. Diesel, uzupełnia gamę dobry 1.7 CRDi 115 KM akredytowaniem że tylko 4,6 l / 100 km (które wychwytywania prawie 60% sprzedaży według Hyundai) i top 2.0 CRDi 186 CV bardzo silny. już benzyna, Dwa inne dobre wybory: 1.6 GDI 132 KM (Cena wersja o dostępie) oraz nowy 1.6 T-GDI oraz z turbo, 176 KM a nowy Automatyczne prędkości transmisji z podwójnym sprzęgłem i 7, self-made. W roku również przyjść do Diesel do dalszego wzbogacenia jej zakres.

5- Najlepszy sprzęt dla Hyundai Tucson

To już nie jest najtańszy. Nie najdroższe. Ale on ma coś, czego nikt inny nie oferuje: Standardowe wyposażenie zawsze pełne. w jego Istotą podstawowe wykończenie (Funkcja dostępna tylko otworzyć zakres z 1.6 GDI) i obejmuje kaptur i aktywne zagłówki, tempomat, klimatyzacja, system Hill Start, tylny czujnik parkowania, automatyczne światła, Bluetooth, sterowanie opadania, alarm i opony 17”. Górny Klass i dodaje 17 „kołach, Bizonia, światła przeciwmgielne, zewnętrzne prętów lub lusterka. Techno jest już bardzo kompletny, systemy ostrzegania zawierające ruch tylne i zmiany pasa ruchu, rozpoznawanie sygnałów, widok z tyłu aparatu, podgrzewane siedzenia, inteligentny kluczyk, czujnik deszczu lub przeglądarka dotyku. Choć Style zawiera i co jeszcze wielu jego konkurentów nie oferuje zarówno opcję: Fotele regulowane elektrycznie, wentylowane i ogrzewane, sterowanie żaluzjami, unikanie kolizji z automatycznym systemem hamowania, otwierając okno dachowe, reflektory LED oraz podgrzewana kierownica, między innymi.