Volkswagen pozostawia hasłem „Das Auto”

Volkswagen pozostawia hasłem „Das Auto”

Emisje skandal Volkswagen będzie mieć nową ofiarę: hasło używane przez firmy: „Das Auto”. hasło "Das Auto" (Samochód) znikać nadchodzące komunikacji marki.

Używany od 2007 roku, kiedy stał prezes Volkswagena Martin Winterkorn grupy, miał tę zaletę, że slogan prosty i rozpoznawalny. To już nie pojawiają się w reklamach towarzyszących jeszcze bardziej znanym logo marki i niemiecką firmę motoryzacyjną.

Das Auto Logo

Będzie to jeden z najbardziej widocznych aspektów Nowe kampanie komunikacyjne uruchomi markę odzyskać utracony wizerunek po skandalu po tym okazało się, że Volkswagen oszukał w sprawie emisji NOx deklarowanych.

W minionym tygodniu 2,000 kierownictwo grupa samochodowych, który ma więcej niż 592.000 pracowników na całym świecie, zebrali się na konwencji w niemieckiego Drezna, gdzie marka ta ma jeden ze swoich flagowych fabryk, aby omówić aspekty nowej kampanii wizerunkowej.

Jak powiedział wykonawczej, który uczestniczył w ceremonii Reuters, szef marki Volkswagen, Herbert Diess -a przybysz z marką, gdzie rozpoczął pracę w lipcu ubiegłego roku opisany z BMW- aktualny slogan jako „absolutyzm”. Oczywiście, nieodpowiednie w czasie, gdy marka powinna wykazać pokorę i nie mogą być traktowane jako pretensjonalne, że coś może pójść na swojego przyszłego obrazu.

Ponadto, według tych samych źródeł, hasło nie jest w stanie opisać wizerunku marki technologii, z silnym zaangażowaniem do samochodów elektrycznych, że Volkswagen chce przekazać.

Kolejny sequel skandalu Volkswagen

Jak być może pamiętacie, tzw „Volkswagen skandal” stwierdzono do publicznej wiadomości ostatni miesiąc wrzesień, kiedy US Agencja Ochrony Środowiska (EPA) odpowiedzialny za monitorowanie i certyfikację emisji i zużycia paliwa w samochodach w kraju, oskarżył marki Audi i Volkswagen fałszując dane dotyczące emisji tlenków azotu (NOx) w silniku diesel TDi.

Pojazdy odkryte w kontrolowaniu EPA miał specyficzne oprogramowanie Jest tryb wprowadzania "badanie" dla zmniejszyć poziom emisji NOx kiedy wykonaniem testu. Zatem dane Wydawali prawne oferowane. Gdy nie zostały one wykonywania tych testów, oprogramowanie zażegnany tryb „test” i samochody emitujące działające do 40 razy w dozwolonych granicach. Sama grupa Volkswagen przyznał nieprawidłowości co najmniej około 11 mln samochodów na całym świecie.

Po odkryciu tego skandalu były tysiące żartujesz które zostały wykonane z powodu motto firmy. Grałeś z napisem „das” i „gaz”. Byłby to kolejny dobry powód, aby wysłać hasło lepsze życie.

Żart motto das auto volkswagen

Możesz być także zainteresowany

Volkswagen i skandal emisji: wszystkie klucze

Volkswagen skandal: środki techniczne do remontu silników wysokoprężnych EA 189

Shocker silniki wysokoprężne Volkswagen