Korzystając z okazji, aby kupić zniżkę Jaguar

Korzystając z okazji, aby kupić zniżkę Jaguar

W dniu 1 stycznia rozpoczął program `Jaguar Approved„Szeroka sieć dealerów Jaguar, kanał sprzedaży używany samochód zaprojektowany przez Jaguara, aby zapewnić wszystkie niezbędne elementy jakości, historii i pochodzenia pojazdów. `Jaguar Approved” staje się wspólna nazwa dla wszystkich pojazdów programów na całym świecie, który został zatwierdzony nazwa i treść, a także korzyści dla klienta.

program Oferuje on dwa lata gwarancji bez limitu przebiegu i kompletne równoznaczne z gwarancją nowego pojazdu. Lista kontrolna składa się z 165 procesy kontrolne być stosowana do pisma, w celu poświadczenia, że ​​pojazd jest w Optymalne warunki elektryczne i mechaniczne.

Tydzień od 17 do 21 lutego 2016 `Będzie zatwierdzony Tydzień Jaguar Premium” wyjątkową okazję do zdobycia seminuevo z kilku miesiącach użytkowania Jaguar, Jaguar z Hiszpanii i jego dealerów `Jaguar Approved” w wyjątkowych cenach oraz z unikalnych warunków finansowania.

Jaguar XFZ nieprzerwanym harmonogramem od 10 rano do 8 wieczorem od środy do niedzieli w domu, Pavilion Satellite, Ferial, s / n, 28011 Madryt, `Jaguar Zatwierdzone Tydzień Premium„dostarczyć wszystkie elementy niezbędne dla klienta do zakupu z ufnością z the` zobowiązania zatwierdzone”. Możesz znaleźć więcej informacji na approved.es.jaguar także w tym filmie pokażemy, jak to działa.