Gwarancja Lifetime Kupno samochodu, Volvo oferuje

Gwarancja Lifetime Kupno samochodu, Volvo oferuje

Volvo ogłosił, że będzie oferować klientom kupić nowy samochód w swojej klasie gwarancyjnych części żywotność i naprawy pracy swoich modeli. Jak dotąd, Volvo daje taką możliwość tylko w Kanadzie.

Jest to innowacyjny produkt, który On uruchomił szwedzkiej marki w tym kraju od tego miesiąca. rozważać jedna płatność w momencie zakupu samochodu na początku tego zagwarantowania specjalnej, (To nie zostało ujawnione lub pół minimalna kwota, która zależy od modelu i wersji przez którzy wolą). I no-kieszeń. Wszystkie transakcje przeprowadzane w warsztatach, podczas gdy właściciel ma, że ​​Volvo nie będzie pociągać za sobą żadnych kosztów dla kupującego, obie części i robociznę do naprawy. Wszystkie czynności muszą być wykonywane w sieci oficjalnych dealerów Volvo. Nie jest jasne, co się stanie w przypadku zmiany właściciela, jeżeli gwarancja w tej sytuacji może również przekazać.

Do tej pory, od Volvo Hiszpania wykluczyć pojawienie się tego produktu na naszym rynku, nawet do Europy.

Kilka lat temu Vauxhall (Opel) w Wielkiej Brytanii zaproponował podobny produkt, który gwarantowany, przez całe życie, niektóre elementy pojazdu do pierwszego właściciela. Silnik, skrzynia biegów, układ kierowniczy, hamulce i elementy elektryczne zostały uwzględnione.

Na naszym rynku, obecnie, marek, które oferują szerszą gwarancję handlową są koreańskie Hyundai i Kia, 7 lat. Inne oferują pięć jak Mitsubishi, natomiast niektóre, jak Honda czy Toyota, ale pozwalają zatrudniania podano trzy do pięciu ekspansji. wszystko nad dwuletnią gwarancją, że prawo europejskie przewiduje. Wiele marek oferują różne produkty Umowa serwisowa umożliwia do czterech lub pięciu lat, limit kilometrów, takie jak Seat, który wiąże się z finansowaniem poprzez Seat Kredytowej.