Iniesta, najnowszy dodatek do Nissan: Jakie są Wasze samochody?

Andrés Iniesta, reprezentujący zakres elektryczny NissanAndrés Iniesta, reprezentujący zakres elektryczny NissanAndrés Iniesta, reprezentujący zakres elektryczny NissanAndrés Iniesta, reprezentujący zakres elektryczny Nissan

Gama samochodów elektrycznych Nissan a on ma ambasadora. Andrés Iniesta, gracz FC Barcelona została wybrana jako obraz swoich modeli Nissan Leaf i Nissan e-NV200.

Decyzja Japończycy mają uzasadnione wartościach poszanowania, wydajności i zaangażowania na rzecz gracza, coś on dzieli z samochodów elektrycznych, które Nissan na rynku.

Ponadto, należy zwrócić uwagę, że Iniesta rozpoczął w szablonie jego obecny zespół piłkarski numer 24, przy czym liczba ta odpowiada pojemności baterii, która miała Nissan LEAF przed uaktualnieniem do końca 2015 roku, w których zdolność ta wzrosła do 30 kWh, to samo stało się z ich autonomii, która wzrosła do 250 km (poprzednio 200 km).

Ponieważ marka podkreślają również swoje zaangażowanie w program "Tak teraz„Inicjatywa który chcemy zachęcić ludzi do bardziej polegać na mobilności elektrycznej i gamy samochodów tego rodzaju napędu, który ma Nissan. Dzięki tej inicjatywie, kupujący jednego z „zerowej emisji” tych samochodów mogą kupować samochód i spróbować go na 3 miesiące przed zajściem w ostatecznym właścicielem, posiadające 14 dni w roku z samochodu z silnikiem spalinowym (np aby w odpowiednim czasie podróży) i ewentualny montaż stacja ładowania wolne w domu klienta.

Możesz być także zainteresowany

10 najlepszych samochodów elektrycznych kupić

Nissan Qashqai, 10 lat po SUV na rynku