Najlepszym momentem kabrioletów

Najlepszy krokwi 2017Najlepszy krokwi 2017Najlepszy krokwi 2017Najlepszy krokwi 2017

Karoseriami, kabrioletów, gwiazda marzenia tysięcy kierowców chcących poczuć wolność, idylliczny czując wiatr w obliczu dachu uwolniony. A więc, chociaż ciężar sprzedaży jest niski, prawie każdy, kto proponuje może mieć jeden, ponieważ istnieją nie mniej niż 45 różnych modeli samochodów odkryte udziałem „najbardziej” dla amatorów. I Autopista.es poszły dalej i Wybraliśmy „Przez większość” więc można mieć prawdziwe pojęcie o ogromnej gamy samochodów kabrioletów na rynku.

Citroen C1 airscapetańsze Cabrio: Citroen C1 Ariscape

Citroen C1 Airscape jest obecnie z mniej niż 10.000 euro najtańszy kabriolet, które można znaleźć w Hiszpanii nawet wyprzedzając Peugeot 108, który dzieli aż do ostatniej śruby i to one są, wraz z Toyota Aygo trzech wierzchołkach porozumienia o wspólnej produkcji dla małego wozu miasta, podczas gdy wersja japońska nie obejmuje descapotable-. Zauważył jej miejskiej zwinności, z tylko 3,5 m długości i jest dostępna z pojedynczym silnik, jedno-litrowy, trzycylindrowy 82 KM z ogłaszając zużycie 4,3 l / 100 km.

Rolls-Royce Drophead CoupeNajdroższe zamienny: Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé

W „peak”, dla których Phantom Drophead Coupe Rolls Royce ponad pół miliona euro Approximately- 33.500 euro nabyć kilka krokwi byłoby, zamiast, nie pozwoliłby przypuszczać, aby prowadzić na świecie najdroższe cabrio, a także jednym z najcięższych ponad 2.700 kg. Atmosferyczny silnik V12 pochodzenia BMW 460 KM i ponad 73 mkg jest odpowiedzialny za przeniesienie tego kompendium luksusu i wyrafinowania, które daje inny wymiar do koncepcji wyposażenia opcjonalnego, w którym zawierać godło Spirit of Ecstasy (do czystego złota więcej niż 8800 euro). Jeśli tego było mało, można dotrzeć do 100 km / hw mniej niż 6 sekund i rolki do 240 km / h. ale nikt nie powinien oczekiwać niskiej emisji, ogłoszonego przeciętnego zużycia to 14,8 l / 100 km.

Ferrari 488 spiderNajmocniejszy zamienny: Ferrari 488 spider

Nic dziwnego, że najszybszy i najmocniejszy zamienny jest wykonany we Włoszech przez Ferrari. W tym przypadku Ferrari 488 spider nie tylko przekracza 325 kilometrów na godzinę, przyspiesza od 0 do 100 km / hw 3 sekundy i jest w stanie w dół od 19 tysięcy metrów Dzięki CV 669 wynikających z ich doładowany V8 4 litr. To jedyna opcja zmiany biegów jest jedno podwójne sprzęgło i 7 relacje, które pokazuje, jak dawno temu ręczne zmiany nie są już dominującym wyborem wśród sportów. Jego cena przekracza kilkaset euro 264,000.

KTM X-R łukNajbardziej rodnik wymienialne: KTM K R łuk

Nie, nie Ferrari. Za zgodą Caterham Super Seven, KTM K-Bow R jest najbardziej radykalny cabrio możemy znaleźć, mniej niż 900kg wagi i prawie 300 KM pochodzących z jego 2,0 silnika Volkswagen pochodzenia, zainspirowany Golf GTI i tak jak jego sześciobiegową przekładnia. Jego tylny napęd, stosunek mocy do ciężaru poniżej 2,9 kg / CV, podwozie węgla płaskim dnie węglowych i kevlaru, Recaro dostępne w trzech rozmiarach ... wprowadza szereg składniki, które zwykle znajdują się w najlepszym torze samochodowym.

Mazda MX-5Najbardziej ekscytujące roadster Mazda MX-5

Bohaterem ponad ćwierć świata snów wieku, Mazda MX-5 to jeden z tych krokwi, którzy zawsze dostarczają satysfakcji klientów poprzez mieszanie bezpośrednie doznania jazdy pod nie- ton wagi, moc przystępne i rozsądne ceny. To prawda, że ​​jest mały, nie bardzo nadaje się dla tych, którzy otarcie lub przekraczać 1,9 m i liści elementów tła żyjących na pokład jako schowków, ale zarówno w wersji 2.0 i 1.5 pokazują szczególnie kanony sportowej trudne do znalezienia. W ostatnich miesiącach metal dach RF wersja Targa dołączył klasyczny płócienny dach.

Możesz być także zainteresowany

KTM X-Bow, podróżowanie samochodem z obiegu

Ferrari 488 Spider tak radykalne jak wyjątkowy

Mazda MX-5, bardziej emocjonalne Cabrio