VW, Audi, Seat, Valeo i Goodyear, jeden z najlepszych firm do pracy

VW, Audi, Seat, Valeo i Goodyear, jeden z najlepszych firm do pracy

63 to firmy, które oferują „doskonałe” warunki pracy w Hiszpanii, według Instytutu Top Employers, numer, który jest To wzrosła o 14,5 procent w ciągu ostatniego roku. Wszystkie z nich zostały przekroczone najwyższe standardy w zakresie zasobów ludzkich.

siedzenie Jest zniesione Pierwszy i jedyny producent pojazdu osiąga Hiszpania certyfikacji Top Employers. Josef Schelchshorn, wiceprezes zasobami ludzkimi firmy, powiedział, że ambicją Seat Hiszpanii jest nie tylko tworzenie miejsc pracy (choć robią, ponieważ w 2014 roku zatrudnił 800 osób), ale aby stworzyć środowisko, w którym ludzie mogą rozwijać się zawodowo i personelu. „Certyfikat Top Employers Hiszpania 2015 potwierdza, że Zaangażowanie siedzenie do jakości zatrudnienia pozostaje bardziej niż kiedykolwiek ", dodał.

Dyrektor Zasobów Ludzkich Goodyear Dunlop Iberia, Helga Peláez, to rozpoznanie jest najlepszym z nagrodami dla wysiłków podejmowanych w celu być Klasa firmą w Europie pod względem zasobów ludzkich. Dodał, że jest to Trzeci rok z rzędu, że Goodyear Dunlop Tires Europe zdobył takie uznanie. Oprócz poziomie europejskim, firma zdobyła nagrodę po raz trzeci w Hiszpanii, Belgii, Niemiec, Włoch, Luksemburga, Holandii, Polski, Słowenii i Wielkiej Brytanii; i po raz pierwszy w Turcji, RPA Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Analizując dziedzinie strategii talentów, planowania siły roboczej „na pokład”, uczenia się i rozwoju, efektywności zarządzania, wynagrodzeń i świadczeń, zarządzanie kariery i sukcesji, rozwój przywództwa i kultury, Badanie znalazła 585 najlepszych praktyk w tych 63 firm. Ogólnie rzecz biorąc, zaangażowanie pracowników, zwyczaj rozwój i intensywny technologia są priorytety działu kadr tych spółek.

W celu przeprowadzenia badania, Top Employers Instytut używa „Wymagające” Kwestionariusz wyprzedza tylko firmy, które spełniają najwyższe standardy zasobów ludzkich, według szefa badań, Salvador Ibáñez.