10 grzywny w więcej ruchu szalonych ‘

10 grzywny w więcej ruchu szalonych '

Cieszący wypadek samochodowy na ścieżce rowerowej

Angielski kierowca miał „genialny” pomysł biorąc chodzić car crash wzdłuż ścieżki rowerowej w swoim sąsiedztwie. Ze względu na „wysoki” agentów, mógł myśleć o niczym powiedzieć, że przepisy nie wkładać nic o zakazie jazdy z takich pojazdów. Nie było sensu tego pretekst i został ukarany. Wyobrażamy sobie, że samochód w pytaniu będzie podawany jakiś rodzaj baterii zainstalowanej w środku, ponieważ działają one na energię elektryczną, która przychodzi za pośrednictwem anteny.

Trochę gadatliwy pasażer

kierowca poruszający się po pasie BUS-HOV w Madrycie A6 pilota przy użyciu manekina

Gwardii Cywilnej w 2012 grzywną kierowcę, który jechał przez BUS-pas HOV (Dla pojazdów zajętych przez minimum dwa) w Madrycie A6 z użyciem manekina, jak pilot a tym samym wykorzystanie specjalnego pasa bez przestrzegania przepisów. Lalka w pytaniu miał wszystkie niezbędne stroje dla stwarzające jako osoby, ale nie był w stanie odpowiedzieć na pytania z agentów. Grzywny 200 euro, bez usuwania punktów licencyjnych.

Ręka w niewłaściwym miejscu

W Walencji, kierowca z „hormonów zrewolucjonizowały” został ukarany grzywną przez policję po złowieniu masturbacji.

W Walencji, kierowca z „hormonów zrewolucjonizowały” zostało ukarane przez policję po tym, Złapałem masturbacji. kosztowało go naruszenie 150 euro i Wycofanie trzy punkty prawo jazdy, podobna do jazdy za pomocą telefonu komórkowego. W tym przypadku urządzenie w ręku był inny.

pijany dla wózków inwalidzkich

Niemiec, który spędził z alkoholem w czasie nocy, zdecydował, że najlepiej udać a „rozbrzmiewa” z napędem wózka i to daje świeże powietrze na twarzy. Skończył być ukarane przez policję; Miał coś do zrobienia, że ​​była z że poziom alkoholu przekroczyła 10 razy maksymalny prawny dozwolone.

Motocykl z jego „najlepszym przyjacielem”

Włoska policja musiała stawiać poważny kiedy zobaczył mężczyznę, który wbił motocykl o bardzo szczególnym towarzysza jego Drago pies. Uwielbiam mieć trochę dla swojego zwierzaka dzieje czasami odwraca od Marco Antichi który tak nazywa się sprawca miał przyzwoitość Można umieścić kask. Anegdota że go kosztować 78 euro.

Uwaga zły pies

Kilka tygodni temu, powtórzył historię, w której sąsiad był odebrany Pontevedra kara w wysokości 200 euro za nie przestrzegając limitu bezpieczeństwa niezbędne do wyprzedzania psa na trasie długodystansowej. Jest to bardzo nietypowe w porządku, ale tak dyktuje prawo.

„Gorsze” dziecko

Agenci Guardia Civil stupefied uczestniczyli scenę, w której mężczyzna jechał zabawki trójkołowy dla przemysłowej. Bez zastanowienia, sprawca stwierdził, że jego regularne środki transportu. 300 euro grzywny kosztować „żart”, ponieważ Zostały złowione w nocy bez świateł ostrzegające ich obecności.

Porządku, aby przejść „uzbrojony”

W 2010 roku galicyjski jest „przepis” z miejscowej policji trwało przez 'nielegalne posiadanie broni”. Dany obiekt był drewniana proca młody człowiek zarzucił lusterku wewnętrznym. Grzywny 300 euro i zabrakło dar ręcznie od dziadka co musiał zapłacić kierowcy.

Masz prawo zachować milczenie

Dyskutować podczas jazdy nie jest dobrym pomysłem.

Dyskutować podczas jazdy To nie jest dobry pomysł. Zdecydowano przez funkcjonariusza Straży Cywilnej na Wyspach Kanaryjskich, rozważywszy, że kierowca nie zwraca wystarczającej uwagi na drodze. grzywną 80 euro To jest to, co spowodowało ich ogrzewanym rozmowie z pasażerem.

Głośna muzyka w dyskotece

Kierowca Murcia został zmuszony do zapłaty 200 euro grzywny za jazdę z muzyką w samochodzie zbyt wysoka. Inne podobne przypadki były w całej historii, choć często bezkarne po odwołaniu.

Możesz być zainteresowany

Pegasus i patrzą na nas z nieba