Whiplash po wypadku samochodowym, a nie można oszukać

Whiplash po wypadku samochodowym, a nie można oszukać

Zgodnie z trzecim Barometr oszustwa ubezpieczeniowe samochodów, Hotline, od 2009 oszustwo ubezpieczenie samochodu jest mnożona przez 3,5, choć prawdą jest, że zaczyna mieć zmianę trendu, ponieważ zamiarem wyłudzenia ubezpieczenia jest prawie o połowę, z 8 milionów kierowców, by spróbować go do 4,7 miliona.

Jeśli skupimy się na kontuzje oszustwa (tylko stanowią 4,5 procent oszustw są najdroższe, ale gdy kompensacja), mniejszość to z powodu choroby lub urazu przed wypadkiem, a pozostałość stanowiły symulacje czy fałsz zaostrzeń do rzeczywistego uszkodzenia, z Whiplash jak najczęstszego przypadku.

Ale teraz to się zmieni. Od zeszłego 1 stycznia weszła w życie w naszym kraju nową skalę wypadków drogowych, co stanowi zmiany w sposobie oceny i zobiektywizować pewne rodzaje uszkodzeń. Jeśli mówimy o najbardziej powszechne, bicz nieznaczny do tej pory było to bardzo trudne do oszacowania. Nowy artykuł 135 Baremo poświęcony rekompensaty za drobne urazy i kręgosłupa wśród innych wyjaśnień stwierdza, że ​​„sequel wynikające z niewielkiego urazu kręgów szyjnych jest kompensowana tylko wtedy, gdy rozstrzygające raport medyczny potwierdza swoje istnienie po okresie tymczasowego szkody. " Brak złamania i szkoda ta została założona przez ból referencyjnego pacjenta, który często oskarżony bez powodu. Wyjaśnia Mario Arnaldo, Dyrektor Europejskiego Samochodu Associates (AEA), „Jest oczywiste, że istnieją ludzie, którzy chcą oszukać, ale czasami to oszustwo jest wynikiem frustracji zapewniona jest myślenie, że ma typ pokrycia w twojej nie wiem, wtedy. Są nadal niejasne redakcje wielu polityk, który nie jest dobrze wyjaśnione, co obejmuje polisa. Należy poczynić postępy w związku z tym, że polityka bardziej przejrzyste. " „Nowa skala Arnaldo mówi nam, że jest sprawiedliwego, mniej sztywne. I to jest bardziej restrykcyjna do zbierania drobnych urazów wymagając medyczne przypadki Sprawozdanie z kręgów szyjnych. Trzeba zobiektywizować manifestację ból Whiplash. nam i potem po prostu powiedzieć pacjentowi, że to boli.

Co jest Whiplash?

bicz Jest to uraz, który występuje głównie przez przeprostu szyi po uderzeniu od tyłu. Whiplash kompensacja zwykle porusza się między 3000 a 6000 euro średnio i zależy głównie od intensywności i czasie gojenia jest różny w zależności od wyglądu różnych osób rannych wypadek drogowy. W ubiegłym roku były łagodne rodzaj darmowy łącznie 3,031,160 ofiar z kosztem prawie cztery miliony euro.

Whiplash Type 1

Składa się z niższe rozciągnięcie tkanek, Mikroskopijny bez zmiany jego integralność strukturalną. Ból jest niewielki lub może być nieobecny w pierwszej kolejności. W późniejszych godzinach lub dzień, może pojawić się obrzęk, nie mniej odczuwalny.

Whiplash typu 2

Jest to umiarkowane wydłużenie tkanki, częściowe pęknięcie ale bez rozdzielania. Wystąpienie objawów jest natychmiastowe, z umiarkowanym bólem. Obrzęk i obrzęk może być ciężkie w ciągu 24 godzin, ale nie wskazuje ciężkości urazu.

Whiplash Type 3

ciężkie złamanie rozciąganie i rozdzielenie tkanek. Objawowe początek jest natychmiastowe, czasami postrzegane hałas pęknięcia tkanki. Natężenie bólu mogą lub nie mogą być poważne. Jest obrzęk w okolicy, osiągając w czwartym dniu, z własnym przebarwienia wynaczynienia krwi. Recovery jest generalnie dobry po 3-6 miesiącach, ale to nie zawsze jest kompletne we wszystkich przypadkach. Może produkować pewną niestabilność strukturalną. Zmiany typu 3 tylko w tkankach znacząco zmienione jak zwłóknienie lub reakcji blizny.

Możesz być także zainteresowany

Whiplash, główne wypadki drogowe szkoda

Musiałem pomóc osobie w wypadku samochodowym i zobaczył awarie