Stutz Blackhawk z 1971 roku, który należał do Elvisa, aukcji

Stutz Blackhawk z 1971 roku, który należał do Elvisa, aukcji

W dniu 8 stycznia zostały spełnione 80 lat od narodzin 'Król Rocka'. To dlatego, że 2015 rok zapowiada się dla Elvisa Presleya, a więc to nie przypadek, że właśnie teraz być sprzedane jeden z klejnotów garażu. To jest twój Stutz Blackhawk 1971 i to było słynne gwiazdek domu aukcyjnego Julien, który sprawia, że ​​dostęp do tych kolekcjonerów, którzy mogą sobie pozwolić na kaprys. Jego cena wyniesie około, według szacunków, pół miliona dolarów, co przełożyło się na euro wyniesie około 474 tysięcy.

Elvis dostarczona do 9 września 1971 w jego rezydencji w Beverly Hills, Stutz Blackhawk 71 Jest to jedno z tych marzeń o super-ekskluzywnych kół. Nic więc dziwnego, że generacja w szczególności, po pierwsze, tylko wystąpił 26 szt. faktycznie Był to drugi Blackhawk Presley miał mniej niż jeden rok. Pierwszy nabyła pod koniec 1970 roku, dołączył umowę reklamową, które obejmowało exhibiese samochód na LA Auto Show Elvis stanowią z nim do zdjęć podczas amerykańskich koncertów. Frank Sinatra, który spadł także w miłości z tego dwumiejscowego coupe, odrzucił wymagania, aby poprosić o niego, ale Elvis akceptowane. Kilka miesięcy później, King of Rock oderwał Stutz Blackhawk gdy samochód uderzył w niego w wypadku. Mark zaproponował pozostawić go jak nowy, ale odmówił i Presley kupił nowy, tym razem w kolorze czarnym. Po śmierci muzyka, sześć lat później, Stutz Blackhawk zakończył się w rękach jego dobrego przyjaciela, dr Elias Ghanem. Jednym z nielicznych, którzy „odziedziczone” jeden z wielu, a kochany, gdyby samochody Presley.

Ghanem zmarł w 2001 roku, a teraz nowy właściciel będzie Blackhawk Po zakończeniu aukcji, która odbędzie się wykonać następne 15 i 16 maja w Hard Rock Cafe w Nowym Jorku. Teraz i na tygodniu Stutz Blackhawk Elvis jest wystawiany przez Julien WOŚP w Palms Casino Resort w Las Vegas.

Stutz Blackhawk na 1971 ...

to dwumiejscowego coupe Jest to jedyny samochód, który został wyprodukowany podzielone i brak naklejki szybys tylny. Również korzystać z normalnych udogodnienia widzimy dzisiaj w latach 70-tych nie były one tak elektryczne szybys, centralny zamek lub Regulowana kierownica wysokość. Wewnątrz znajdziemy także Connolly skórzana tapicerka.

Elvis Stutz zachowuje swój oryginalny silnik, źródło Rocket 455 Pontiac, z 7,4 litra i ośmiu cylindrów vee 360 ​​KM. Samochód jest jak nowy: ma tylko 33.000 mil, czyli około 53.000 km.

Możesz być także zainteresowany ...

- Piękna historia miłosna: BMW 507 i Elvis Presley