Range Rover SUV upewnić się uzyskać 5 gwiazdek Euro NCAP bezpieczeństwo

Zapewnić Range Rovera i oferuje 5-gwiazdkowy EuroNCAPZapewnić Range Rovera i oferuje 5-gwiazdkowy EuroNCAPZapewnić Range Rovera i oferuje 5-gwiazdkowy EuroNCAPZapewnić Range Rovera i oferuje 5-gwiazdkowy EuroNCAP

Po minięciu "laboratorium" z testy zderzeniowe Euro NCAP, Zapewnić Range Rovera On uzyskał pięciogwiazdkowy w uznaniu jego dobrą pracę w dziedzinie bezpieczeństwo. W SUV to podkreślił ochronę dorosłych nad resztą, ale zarówno ochrony dzieci i pieszych i asystenci bezpieczeństwa dokonały wielkich notatki.

Najwyższy wynik nowego Range Rovera zostały uzyskane zapewnienia ochrona dorosłych (93 procent), po lalki używane tylko poniosła szkodę, z wyjątkiem bardzo zlokalizowanych części jak piersi tylnych pasażerów. Nawet kolana zapisane prądem pomimo braku konkretnych poduszki powietrzne.

Jeśli chodzi o ochrona dziecka (85 procent), Range Rover Zapewnić można przypisać Ma tylko System ISOFIX na tylnych zewnętrznych siedzeń. Jednak ochrona w tych miejscach jest bardzo wysoka i może być pewien wycieczkę z dziećmi zamontowanie fotelika w takich miejscach.

szok zapewnieniu

Znani w zakresie ochrony pieszych i bezpieczeństwa pomagają

Jeśli chodzi o piesi (74 procent), zdecydowana większość z maską nowego SUV land Rover jest bezpieczny lub bardzo bezpieczna jest uderzony, choć ten nie jest aktywny, a będąc najgorszych obszarów listew bocznych i ograniczenie przedniej szyby. Ponadto, zapobiega nadużyciom w większości przypadków z prędkością 40 km / h i zmniejsza się do 60 km / h.

Wreszcie, co się tyczy Asystent bezpieczeństwa (72 procent), Zapewnić Range Rover z awaryjnego hamowania aktywny aż do 85 km / h i unikanie wypadków do 60 km / h, ma ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe pasy na wszystkich siedzeniach, a także dodaje różne systemy sterujące, takie jak prędkość lub asystenta pasa ruchu.

Możesz być także zainteresowany:

SUV objawienie roku: Veiling, XC60, Stelvio, 3008, C-HR, Ateca ...

Zapewnić Rover Range: wypróbować nowy SUV oznaczającą erę!

Zapewnić Range Rovera z nowy silnik benzynowy 300 KM