Honda Cr, V: 10 klawiszy udanego SUV

Honda Cr-V dziesięciu klawiszy definiujące SUV przez HondaHonda Cr-V dziesięciu klawiszy definiujące SUV przez HondaHonda Cr-V dziesięciu klawiszy definiujące SUV przez HondaHonda Cr-V dziesięciu klawiszy definiujące SUV przez Honda

Daleko od priorytetowy cel, dla którego mogą one być zaprojektowane jako pierwszy SUV, Obecnie pojazdy te są wynikiem gustów i potrzeb konwencjonalnej kierowca który widzi SUV w zasadzie samochód rodzina, z wszechstronność nieporównywalne do innych rodzajów pojazdów i ze wszystkimi możliwościami wyspecjalizowanych segmentach.

Honda CR-V: uniwersalność

Ten 4-tej generacji, odnowiony pod koniec 2015 roku, Honda CR-V Ci bliżej niż kiedykolwiek dotknij jazdy ergonomii i środowiska i uczuć o charakterze sedan, ale nie ofiary, które Polyvalence który pozwala używać prawdziwy SUV. Ogólnie rzecz biorąc, SUV To ewoluowała w tym kierunku i proca CR-V Jest to model, który reprezentuje doskonale. W każdym razie, czy z konieczności lub proste przyjemności, CR-V to nadaje się tylko toczyć z całkowitym lekceważeniem na wszystkich typach nawierzchni o wydajności, bezpieczeństwa i komfortu. Ich zawiesiny są bardzo wyważone i posiada system Napęd na cztery koła Inteligentny tylko wysyła momentu obrotowego na tylną oś, gdy jest to konieczne, w celu zmniejszenia zużycia energii.

Honda CR-V: Łączność

Na obszarze od dzisiaj rozwija się w czasach, proca CR-V Został on na bieżąco z najnowszymi technologiami, które grupy razem w systemie proca Połączyć. Nadążyć czyli w Honda Cr-V replikować na dużym ekranie dotykowym centralnego i gestów obsługę wielu funkcji naszego smartphone, teraz w ramach systemu Android OS; możliwość dostępu do Internet, kompatybilnych aplikacji pobranych lub oferują WiFi jest dostępny Dostęp do pasażerów. W tym samym ekranie, 7-calowy, Honda Połącz integruje się z przeglądarką i pozwala dostosować interfejs.

Honda Cr-V

Honda CR-V: Równowaga

Pokolenie po pokoleniu CR-V Zostało ono rośnie w umiarkowanych ilościach. To zostało zrobione większe a to rozwiązała więcej przestrzeni wewnętrznej, ale nie ważone w kilogramach. W istocie, obecny model jest w stanie przejąć Powyżej 100 kilogramów, oferując więcej wielkości, lepiej livability i większa objętość bagażnika niż poprzedni. proca Uczynił to pokolenie jeden CR-V dobrych proporcjach, którzy postrzegają bardzo duży w środku, ale czuję, że to zbyt zwarta do jego prowadzenia. To nie jest SUV kłopotliwe: jego wielkość i bezwładność nie warunkują ich dobrą dynamikę.

Honda Cr-V mechaniczna

I poprzedniej generacji, a zwłaszcza dzisiaj mieli mechaniczny Diesel, Po spójne z Rynek europejski. Nie tak dawno temu, że wycofał się fantastyczny I-DTEC 2.2 150 KM, który ustąpił nowoczesnej 1.6 i-DTEC 160 turbo i podwójne CVque to na wydajność, efektywność i przyjemność kolejny doskonały mechaników. Ponadto wydaje się, kolejny sukces również i-DTEC wersji 1.6 turbo 120 KM małpę za ciekawy wariant 4x2.

Honda Cr-V

Honda CR-V: Skuteczność

zaczerpnięte z proca obywatelski, silnik 1.6 I-DTEC 120 KM daje życie do 4x2 wariancie kombinacji, pozbawiony masy i tarcia, jest jasne bazowa we wszystkich aspektach: wysokie właściwości jezdne, dobra wydajność i średnie zużycie tylko 4,4 l / 100 (ponad 1300 km autonomii), to wartość, która jest zaskakujące w samochodzie doskonałości CR-V. Nie daleko warianty 4x4 z silnikiem 1,6 iDTEC 160 KM 4,9 i 5,1 l / 100 km Połowa z manualną albo automatyczną skrzynią biegów. Obecnie urządzenie Stop-start Jest to korzyść w cyklu miejskim. Jak również trybu jazdy "ECO" priorytetów efektywność i pobudza sterownika karty graficznej.

Honda Cr-V Porter

Jej projektanci zrozumieli, że pierwszy SUV jest teraz bardziej zaznajomieni pojazdu Format. W tym względzie, proca CR-V Posiada bardzo dobre właściwości. Jego najlepsze cechy znajdują odzwierciedlenie w jego ogromny bagażnik prawie 600 litrów pojemność lub, innymi słowy, w większy bagażnik Segment. przezwycięża on również możliwości załadunku równoważne rodzinny sedan i niektóre MPVs. W przypadku składanych tylne oparcie (symetryczny) obszar cargo jest wyjątkowa. Również przywiązuje dużą wagę do szczegółów. Tylna kanapa składa z wygodnymi uchwytami. Aw przypadku usuwania żaluzji, zostały one włączone do podstawy pnia mocowań do miejsca docelowego.

Honda CR-V: Szczegóły

na pewno Honda Cr-V jest SUV najlepszy w swojej klasie z argumentów, takich jak świetny samochód rodzinny. Jego obszerne wnętrze z licznymi spreadów więcej rozwiązania własny MPVs Oferował. praktycznie 90 stopnie otwarcia tylne drzwi sprawiają, że znacznie łatwiej jest pracować z dziećmi, które traktuje i fotelików dziecięcych na dobę. tylna ławka Może być replikowane przez połówek asymetrycznych i lepszego wykorzystania zwolnionego miejsca do przewozu ładunków, takich jak torby na zakupy i średnich obiektów. Nie brakuje wygodne brama z otwarcie i zamknięcie zdalny elektrycznie, albo z klucza i od wewnątrz samochodu.

Honda Cr-V

Honda CR-V: Bezpieczeństwo

Innym obszarem, który porusza się w czasach, w których CR-V To zawsze było i jest w pierwsza linia. Został oferując aktywny układ prowadzenie pasa, który automatycznie działa w kierunku, jeśli zaniedbamy ścieżkę, a samochód ma tendencję do wydostać się z pasa ruchu; zamontowane czujniki martwe oraz system zapobiegania i łagodzenie skutków i zamachy.

Honda CR-V: Jakość

Jako dobry produkt proca, CR-V ma wartość dodaną ich wysoki wapnoity postrzegane produkcji i eksploatacji. Rygorystyczne wykończone i wyrafinowane materiały, CR-V Jest to dobrze utrzymuje się w zakresie produktu, bardzo dobrze przedstawione wzroku i dotyku i wyposażone. Koło z właściwego rafinowania dobry sedan, z Bachantek jakość Szok i filtrowanie zakłóceń, a ostatecznie przenosi dużą wytrzymałość i komfort jazdy. Dobra izolacja mechaniczna silników już bardzo wyrafinowane, co kończy się przedział pasażerski Honda Cr-V przestrzeń wysoka jakość.

Honda CR-V: Dynamiczne

jego stan 4x4 Jest to także argument bezpieczeństwa i dynamizm. CR-V jest SUV kopia asfalt, z zobowiązaniem do bardzo dobre zawieszenie, co zapewnia wysoki komfort jazdy i kierowanie elastyczne i łatwe prowadzenie pojazdu. W końcu, Honda Cr-V to działa na wszystkich drogach z poczuciem przynosząc samochód praktycznie asfaltu. Jego dodatkowa trakcja w trudnych sytuacjach równoważy zespół nie będzie mógł się toczyć na firmy i wszystkich sytuacjach, w których naruszają ich nastawienie na pewno będzie głównie toczyć.