Najbardziej spektakularne prototypy Tokyo Motor Show 2016

Najbardziej spektakularny TokioNajbardziej spektakularny TokioNajbardziej spektakularny TokioNajbardziej spektakularny Tokio

Subaru BRZ STi

Subaru zaprezentowany na Tokyo Motor Show samochód koncepcyjny na podstawie możliwe BRZ STi. Prawda jest taka, że ​​marka już od dawna mówi o tym modelu, ale nigdy nie odważył się doprowadzić go do produkcji, i że byłoby to „proste”, ponieważ z doskonałą bazę jako BRZ nie trzeba zmienić wiele rzeczy. Subaru zaprezentował pierwszy prototyp w hali Los Angeles 2011 roku, a teraz powraca do walki z bardziej określonym samochodzie. Kiedy poszedłem do tajnej prezentacji BRZ / GT-86 w 2010 roku, Tetsuya Tada, jego twórca, pozwól mi wyjaśnić, że ten samochód nigdy nie będzie fabryka turbo. Była to doskonała baza umieścić wszystkie rodzaje dodatków funkcjonariuszy różnych marek, które poprawiają zarówno jego właściwości mechaniczne, a więc nawet oglądania cud BRZ STi Concept Car uczynił wiele, aby osiągnąć jako takie. Jeśli nie zmienił filozofię przekazany Tada, BRZ STi jest wizytówką tego, co może zaoferować za pośrednictwem oficjalnej przemysłu pomocniczego, na podstawie wersji wyścigowej obecnie używanego w japońskim GT Championship Super, bokser silnika zatrudniającej EJ20 czterocylindrowy dwulitrowy turbodoładowany. Będziemy nadal oczekujące.

Subaru BRZ STi Wydajność Concep

Toyota S FR

Inną nową cechą 2016 Tokyo Motor Show jest Toyota S FR. Jak przewidywano w tej wiadomości października 2015, S-FR przewiduje model przeznaczony do przyjemność jazdy, z tych samych pomieszczeń z czołowymi kolejnym Mazda MX-5. Stanie się samochód produkcja i umieszczone w przedziale poniżej GT-86 wielkości, mocy i ceny. Jest on wyposażony w czterocylindrowy silnik benzyną atmosferycznego, 1,5 litra i 130 KM. Trakcja jest przez tylne koła, istnieje tylko w wersji manualnej i deklaruje wadze 980 kilogramów. Toyota zamierza zrobić to samo z GT-86, oferując szeroki wybór dodatków, aby je dostosować, a także umożliwiając przemysłowi pomocniczego, które oferują dodatkowe dla mechaniczny lub estetyczne personalizacja.

Toyota S FR

Toyota FT-1

mówią Toyota FT-1 jest Supra odrodzenie marka planuje na rynek w roku 2017. Po zielona była marka, która pozostawiła wyścigowych i sportowych samochodów, postanowiła ponownie zaoferować ciekawą gamę miarę wydajność i obraz jest zaniepokojony. FR-S Toyota GT-86 i teraz wymiana dla Supra stałaby się bardzo ciekawą ofertą. Toyota FT zawsze nazywa swoje prototypy. Pamiętaj FT-86, który ostatecznie stał GT-86, stąd jego oficjalne potwierdzenie Supra wezwanie nie być zaskoczony. FT-1 mówimy o dwóch różnych silników i technologii hybrydowej. Mają cztery lub sześć cylindrów i uprawnienia przekroczyła 300 koni.

Toyota FT-1

Mazda RX-Vision

Cuesta wierzy, że silnik rotacyjny może ponownie wejść na scenę, ale po obejrzeniu tego spektakularnego Mazda RX-Vision w Tokio Motor Show 2016 wszystko jest możliwe. Mazda mówi, że technologia ta porzuciła od ostatniego RX-8 2003. Z wielu zwolenników i przeciwników, silnik Wankla oferuje wiele korzyści dla samochodu sportowego, takie jak zmniejszenie ciężaru lub ich położenia, a silnik może być umieszczony w dolnej i w położeniu wycentrowanym. Przeciwko zawsze tendencję zużycia i emisji, więc jeśli Mazda mówi powróci z tej technologii, która może wejść towarzyszy nowych rozwiązań, które sprawiają, że bardziej opłacalne dla dzisiejszych wymagających norm kontroli zanieczyszczeń. Mazda RX-Vision przewiduje wiele rzeczy. Przede wszystkim RX-9, która ma być spadkobiercami serii RX. Również oferuje najwyższą ekspresję planów projektowych marka dla wszystkich swoich modeli.

Mazda RX Vision

Możesz być także zainteresowany:

Najszybciej, aby osiągnąć 200 km / h

Porównanie samochód przed samolotem

Lexus LC 500 GT3