Samochody ikona 80 krajów na całym świecie

80 samochodów na całym świecie ikona80 samochodów na całym świecie ikona80 samochodów na całym świecie ikona80 samochodów na całym świecie ikona

tam producenci samochodów którzy wierzą w szybkości, jak wiele dać pierwszeństwo przede wszystkim bezpieczeństwo, a nawet myśleć o mniej zasobnych kieszeniach, oferując pojazdy z zamiarem więcej niż do transportu swoich klientów z jednego punktu do drugiego.

W ciągu ostatnich 100 lat nie były one kilka marek, które pojawiły się w branży motoryzacyjnej lub ewoluowały, czym są dzisiaj. Z więcej niż samochód mld nie są zapisywane na całym świecie, każdy model jest produkowany w określonym punkcie globu. Znajduje się poprzez nazwę oraz obszaru geograficznego, w którym zostały wytworzone, Born This infographic z OSV, specjalizującą się w dostarczaniu pojazdów firmowych. Od modeli supersport jak Ferrari 488 Spider Lamborghini Aventador i McLaren P1, przez innych niedawnych samochodów w segmencie SUV jak Bentley Bentayga i Maserati Ghibli, bardziej konwencjonalne samochody, które stały się ikonami swoich krajów i które rozprzestrzeniły się na inne części świata, jak to ma miejsce w przypadku naszego Seat Ibiza, Fiat 500, Renault Clio i Nissan Leaf.

Są tacy, którzy są praktycznie nieznane kompletne w Hiszpanii, z modeli, takich jak Holden Commodore z Australii, Mobius II Kenii, Laraki Epitome Maroko i Stark Tac Brazylia, między innymi.

Ciesz się tym z pełną infographic 80 samochodów ikona kilku krajach.

Samochody ikona 80 krajów na całym świecie

Możesz być także zainteresowany

10 samochody flagę reprezentujących różne kraje

Samochody z wczoraj i dziś