Przetestować najlepszy SUV 2016, wielki festiwal SUV

Przetestować najlepszy SUV 2016: wielki sukces uczestnictwaPrzetestować najlepszy SUV 2016: wielki sukces uczestnictwaPrzetestować najlepszy SUV 2016: wielki sukces uczestnictwaPrzetestować najlepszy SUV 2016: wielki sukces uczestnictwa

On nigdy nie zrobił czegoś takiego w naszym kraju iw Europie. W naszym dążeniu Obsługujemy naszych czytelników i internautów, i wszystko, Muszą kupić samochód, zdecydowaliśmy się stworzyć nasz Pierwszy Test Najlepszy SUV, zdarzenie gdzie 19 marki pokazał i pozwolił, aby przetestować ich modele wszystkie istotne drogę.

Convention Center w Las Rozas (Madryt) To był gospodarzem megaconcesionario SUV 25.000 mkw z 125 samochodów testowych i 80 ekspozycji gdzie można porównywać, analizować, testować i kupować. Różne wycieczki, w tym trasy zabawy terenowe, podawane tor testowy wiedzieć, co najlepiej pasuje do potrzeb nabywców.

Przez cały Trzydniowy weekend, od 11 do 13 listopada około 5000 osób zrobili testus całkowicie wolny samochodów oni pragnęli je rozwiązać na wiele pytań. Od powieści Peugeot 3008 lub Ateca Seat, na mocny Porsche Macan lub Maserati Levante, poprzez sprzedaż Nissan Qashqai, Kia Sportage czy Hyundai Tucson, zdecydowana większość istniejącej oferty w naszym rynku były dostępne dla zwiedzających festiwalu był test Najlepszy SUV 2016.

Ale to SUV wydarzenie nie zapominać, że to impreza rodzinna, gdzie wszyscy, młodzi i starzy, spędzać dzień na naszych obiektach. W tym celu, strefa dla dzieci z wielu działań To była rozkosz najmłodszych. lub Aktywność play Station z jego Nowa edycja gry Gran Turismo Nurburgring 2016 to nie powstrzymało ich aktywności w dowolnym momencie z długie kolejki oczekujących na wspinać najlepszy na rynku symulator i poczuć się pilotem w Zielonym Piekle na jeden dzień.

strona SUVMamy również w ramach Teren rekreacyjny najlepszy test z koncertów scenicznych rozrywka, którzy służąc w cieszył napoje Obszar obsługiwany przez kilkanaście tak modnej dziś Truck Żywności. Ostatecznie Pierwszy mecz testowy Najlepszy SUV To stało się już jego Pierwsza partia edycja SUV w Europie. Ale nie martw się, będą coraz więcej obszarów geograficznych. Do tej pory opierała się na tej pierwszej inicjatywy Audi, BMW, Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Land Rover, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porsche, Seat, Suzuki, Toyota i Volvo, BP i radar ostrzegawczy Coyote. Dzięki wszystkim.

Możesz być także zainteresowany:

Przetestować najlepszy SUV: największe wydarzenie do przetestowania samochodów

Future SUV odkryte

Najlepiej sprzedającym się SUV wg kategorii