Mapa świata znaki najbardziej poszukiwanych samochodów w Google według kraju

Mapa świata znaki najbardziej poszukiwanych samochodów w Google według kraju

Pierwszy: że niektóre marki są wyszukiwane w Google nie jest równoznaczne z tym są bestsellerami, nawet najbardziej pożądane. Możesz zostać wpisane ich nazwy, ponieważ właśnie rozpoczęła konkretny model, który budzi oczekiwanie, a może przypadek rozległych awarii mechanicznych. Dobrym przykładem jest Hiszpania, gdzie był przez producenta śledzone w 2016 roku Volkswagen.

Drugi: jedynym źródłem uwzględnić w badaniu -przez Quickco, strona należy English components-, jest Google; Chiny, Rosja i Korea Południowa są innych popularnych wyszukiwarek, które nie zostały uwzględnione. Biorąc pod uwagę ludność tych krajów, Nie można skojarzyć liczbę konsultacji z potencjalnie zdolne do ludzi.

Toyota, BMW i Hyundai "top" Google

Wykonane dwa wyjątki, podział znaków na Wyszukiwarka Google jest kierowany przez Toyota (74 krajów), a następnie przez BMW (51 krajów) i Hyundai (17 krajów): trzy stanowią 73% mapie łącznie 193 krajów. Wręcz przeciwnie, Ford, Citroen, Seat i Nissan nie pojawiają.

Najczęściej wyszukiwane marki samochodów w EuropieJeśli porównamy te wyniki z producentami sprzedać więcej, w przypadku Toyoty z grubsza odpowiada: w 2016 roku był drugi z 10,175 mln pojazdów sprzedawanych na całym świecie. Jednak sprzedaż tej marki w ubiegłym roku Volkswagen, z 10,310 mln sztuk; jeśli spojrzymy na ich wyszukiwań Google, są one ograniczone tylko do niektórych krajach europejskich oraz w Ameryce, Urugwaj.

W Hiszpanii szukamy Volkswagena

W naszym kraju najbardziej poszukiwane marki jest Volkswagen, choć jest najlepiej sprzedającą Renault.

Który nie pojawia się nigdzie w pobliżu jest Seat A w świecie Google, bez względu na obywatelstwo i patriotyczne nastroje. Jedynie Francja, Niemcy, Włochy i Szwecja mają swoje ulubione wyszukiwania na krajowych producentów: Renault, BMW, Fiat i Volvo.

Możesz być także zainteresowany

10 marek i 10 modeli samochodów najbardziej cenione

Jakie są najbardziej wartościowe marki? Ranking samochodów

Czy Dieselgate wpływa sprzedaży Grupy Volkswagena?