Dokładna replika DeLorean z Back to the Future, na sprzedaż na Ebay

Teraz na sprzedaż na Ebay dokładną repliką DeLorean z Powrót do przyszłościTeraz na sprzedaż na Ebay dokładną repliką DeLorean z Powrót do przyszłościTeraz na sprzedaż na Ebay dokładną repliką DeLorean z Powrót do przyszłościTeraz na sprzedaż na Ebay dokładną repliką DeLorean z Powrót do przyszłości

Są samochody, które zawdzięczają swoją sławę na dużym ekranie i DeLorean Jest to jeden z nich. Kiedy w latach osiemdziesiątych, Powrót do przyszłości kinach na całym świecie, wiele marzył prowadzenia tego pojazdu, który pozwoliłby im podróżować w czasie. Teraz to pragnienie może stać się rzeczywistością: entuzjaści DeLorean miał okazję do nabyć replikę oryginalnego. Oficjalnie licencjonowana, ale nie mogąc się ruszyć do przodu. Ebay ma rzeczywiście spać dużo, ale teraz, że cuda się nie odważył.

Znalezienie DeLorean nie jest skomplikowanym zadaniem. Najtrudniejsze jest wymyślanie dokładną kopią pojazdu, Marty McFly i Doc obsługiwane. Gdy dojdziesz do pracy i zestawy do szybkiego wyszukiwania, uświadamia sobie, że DMC 12 Delorean nie brakuje precyzyjnie rynku wtórnym. Niektóre z nich są droższe niż inne, ale tylko w rzadkich przypadkach, może napotkasz co właściwie wyobraża, kiedy myśli o Back to the Future: prawdziwy DeLorean stać się wehikułem czasu.

Tylko trzeba mieć pod ręką $ 48.100 (43,700 euro) cena marka obecnie licytować w serwisie eBay. To co to będzie kosztować do prowadzenia najbardziej nostalgiczny replikę wielkiego bohatera Back to the Future, posiadaczy pozwoleń Marty McFly i Doc.

DeLorean

Tak, słynne filmowe fani powinni pamiętać, że samochód nigdy nie pojawiła się aukcja w trylogii. Jest to pojazd, który był stworzony z okazji 30-lecia serii i funkcje oficjalnie licencjonowany przez NBC-Universal, wszelkich niezbędnych dokumentacji i dodatkowo podpisane przez prawie wszystkich członków obsady tym Biff Tannen (Tom Wilson), Doc Brown (Christopher Lloyd), a nawet Film projektant pojazd, Michael Scheffe.

Tak, to ma również kondensator strumienia

W tym DeLorean niczego nie brakuje. Posiada wszystkie elementy samochodu, który pojawił się na dużym ekranie: okablowanie zewnętrzne (imitacja, oczywiście), urządzenia monitorowanie data i czas i oczywiście, strumień kondensatora. Należy pamiętać, że jest to dokładna replika kwalifikowanego McFly i Doc obsługiwane w filmie; kupujący licytować nie mogą (i powinny) się spodziewać mniej.

W odpowiedzi na części mechanicznej, odometer mówi To podróżował tylko 29,280 mil (Około 47.000 km) zarządzane przez pięć manualną skrzynią biegów. Jego zakres wyposażenia w komplecie z klimatyzacją, sterowania prędkością przelotową, elektryczne szyby, skórzane fotele, a nawet magnetofon kasetowy ... coś, czego naprawdę nie jest w stanie podróżować w czasie. Tak, tych, którzy chcą, aby ich marzenia się rzeczywistością będzie musiał działać szybko: środa, aukcja kończy się 27 lipca.

Możesz być także zainteresowany

- Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

- DeLorean DMC-grudzień 2017 roku pojawił się nowy silnik i więcej mocy

- Powrót do przyszłości: DeLorean DMC-12, do produkcji w 2017 roku!

- DeLorean DMC-12, samochód sportowy z filmu Powrót do przyszłości