Siedem Finaliści Car of the Year 2016 w Europie

Samochód Roku 2016: 7 finalistówSamochód Roku 2016: 7 finalistówSamochód Roku 2016: 7 finalistówSamochód Roku 2016: 7 finalistów

Spośród 35 aspirujących modeli Samochód Roku 2016, 58 Europejscy sędziowie dokonali pierwszej selekcji do wyboru siedmiu finalistów które będą rywalizować o najlepszy samochód do 2016. Teraz jest czas, aby spojrzeć, ponownej oceny zarówno Audi A4, BMW serii 7, Jaguar XE, Mazda MX-5, Opel Astra, Skoda Superb i Volvo XC90 na spotkanie następca aktualny zwycięzca Europejski Samochód Roku 2015 jest Volkswagen Passat. Każde jury 25 punktów do podziału między co najmniej pięciu modeli i nie może przekroczyć limit 10 punktów dla modelu. Głosowanie odbędzie się w ostatnim tygodniu lutego mają być podane do wiadomości publicznej na Zwycięzcą Samochód Roku 2016 Wieczorem przed rozpoczęciem Salonu Samochodowego w Genewie w dniu 29 lutego.

Audi A4

Nienaganna realizacji, jakość, technologia na pokładzie i dynamiczny Plus I nie udało się poprzedniej generacji. On może karać skandal silników wysokoprężnych Volkswagen Group.

BMW serii 7

Ma to wszystko i wszystko, co masz jest najlepszy. Jest to typ samochodu ledwie można dostać wysoki na ostatecznym głosowaniu, ponieważ jego wyłączności i pozycjonowanie cena jest jego główną HCP.

Jaguar XE

Ciekawą alternatywą do sedan niemiecki Premium. jego sport uczucie może porysować wielu głosów, Podobnie jak jego innej konstrukcji niż to, co jest w zwyczaju do tej pory Audi, BMW i Mercedes.

Mazda MX-5

To jest zawsze satysfakcja, że ​​produktem niszowym zdać cięcie. I więcej to model flagowy, charakterystyczny w swojej najnowszej generacji. Miłość do stylu zabawa ulotki... można zarysować dużo punktów i być bardzo wysoka.

Opel Astra

Mój wielki faworyt ponieważ reprezentuje w żaden zwyczajowo Jest to wygranie samochodu roku. Jest to model, który objętość znacznie ewoluowała, aby umieścić go na wysokości najlepszy w tym segmencie.

Skoda Superb

nie znaleźliśmy pęknięć, jest to produkt pełne i okrągłe, z plusem emocjonalnego projektu, które do tej pory były w Skoda. przestrzeń Król, korzystając z grupy Volkswagen arsenał poziomie mechanicznym i technologicznym ... Obecna Samochód Roku to sedan, Volkswagen Passat, ¿powtórz typ samochodu jury?

Volvo XC90

To było trudne do uzyskania tej nowej generacji, ale pochodzi z wytrzymałość pod względem konstrukcji i rozwiązań zewnętrznych i wewnętrznych zwłaszcza mechanicznych, łączność, cech... Jest to jedyny SUV z listy i argumentów, aby stanąć do niemieckiej hegemonii.

Możesz być także zainteresowany

- Samochód Roku 2016: końcowe 35 kandydatów

- Volkswagen Passat Car of the Year 2015 zwycięzcy