10 szalone prototypy i dziwna historia, zdjęcia

Top 10 najbardziej rzadkie prototypy historiiTop 10 najbardziej rzadkie prototypy historiiTop 10 najbardziej rzadkie prototypy historiiTop 10 najbardziej rzadkie prototypy historii

Spójrzmy prawdzie w oczy, prototypy przedstawione przez marek samochodowych nie są często w naszym guście. I w taki sposób, że wszystkie ryzyka, że ​​tak, i doceniamy, że ośmielają się, bo to właśnie wóz pojęcia: uruchomienie órdago, projekt, koncepcję ... i zobaczyć reakcję ludzi. A jeśli nie, spojrzeć na naszej galerii.

Jeżeli te prototypy są akceptowane, mogą dostosować się do rynku i aktualną rzeczywistością chwili. Jeśli nie mają dobre opinie, można zawsze prawidłowe i marki mogą wskazać w innych kierunkach, ponieważ nie idzie na sprzedaż.

Skorzystaliśmy z nich prototypów, które były najbardziej dziwne, A my nawet odważył się nazwać ich do szału. Wspomniano w naszej galerii można zobaczyć 10 najrzadszych prototypów historii, zawsze pod naszym zdaniem. I nie sądzę, że mówimy o prototypach zagranicznych producentów i że nikt nie wie: w naszym Top 10 marek są jak Audi, Mercedes, Ford, Peugeot, Citroen, Honda, Nissan, Renault, Ferrari i Lamborghini.

Audi Miejskie Concept (2011)

Możesz być także zainteresowany

Najbrzydszy samochodów na świecie są ...

Najbardziej spektakularne prototypy 2015

Audi Miejskie Pojęcie

Ferrari 512 Modulo Pininfarina amerykański milioner

Citroën Lacoste Concept

Honda Puyo, samochód świeci

Nissan Pivo 2

Lamborghini Egoista Concept kolejna 50. rocznica prezent

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo