Jarama powraca do Volkswagena GTI Dnia: Nie przegap!

Dzień GTI, Volkswagen wraca do Circuito del JaramaDzień GTI, Volkswagen wraca do Circuito del JaramaDzień GTI, Volkswagen wraca do Circuito del JaramaDzień GTI, Volkswagen wraca do Circuito del Jarama

08 lipca, obwód Jarama odbędzie się drugi rok, dzień zorganizowany przez Volkswagen GTI, organizowane dla tych, którzy cieszą dni Volkswagen Golf GTI od jej pierwszego wydania 41 lat temu. Wszyscy uczestnicy mogą korzystać muzyczne, konkursy, loterie i zabawy dla dzieci.

Niemieckie marki chcą pokonać ostatni rok, w którym 6.500 fanów i 1500 Volkswagen Golf GTI Mianowanie na Jarama dano. Spotkanie, w którym można się cieszyć masywna parada modelu siedem pokoleń, loteria do przetestowania nowego GTI i GTE (plug-in hybrid) na trasie Madryt, sklep gdzie można zabrać na pamiątkę lub zajęcia dla dzieci, zawsze z modelu sportowego jako bohatera.

Jeśli kochasz konkurencji, Volkswagen zaprojektował GTI-ErAce. W ciągu dnia trzeba będzie dostępnych kilka symulatorów, aby uzyskać najlepszy czas jesteś w stanie na działce Madrycie. Top 30 trafi do półfinału, gdzie będzie ponowiona szybki okrążenie. Spośród nich, 12 dotrze do finału w którym zwycięzca zostanie nagrodzony jednoczesnego prowadzenia pokładzie Golf GTI TCR i przetestować najnowszy model.

również, Są one przygotowywane pomiędzy uczestników obwód 600 testów przetestować Volkswagen Golf GTI i GTE. Szczęśliwcy będą mieli okazję do prowadzenia sportową modele marki z instruktorem, który da niezbędnych informacji, aby uzyskać najlepszą wydajność do samochodu. Ponadto, kolejne 40 copilotajes być rysowane na pokładzie wersję wyścigową TCR.

Parady przez obwód

Jeśli przyjedziesz do obwodu pokładzie Volkswagen Golf GTI masz parking i bezpłatny dostęp dla Ciebie i czterech innych towarzyszy. Jeśli jednak chcesz model paradujących Jarama, wpis z 15 euro, która pozwala na parking VIP jest dostępny wybieg, Karawana podróżować obwód i zdecydować się na najlepszy model dla swojej generacji GTI. Jeśli, z drugiej strony jesteś właścicielem GTE, można zaparkować za darmo w padoku i otrzymać prezent sklep Volkswagen.

Możesz być także zainteresowany:

Volkswagen GTI TCR, przetestować wyścigi GTI

Volkswagen Golf GTI pierwsze dekady 400bhp Golf

GTI dziecko zakupy (wideo)