Top 10 prototypowe samochody 2016 roku

10 Concept Car 2016 Autopista.es10 Concept Car 2016 Autopista.es10 Concept Car 2016 Autopista.es10 Concept Car 2016 Autopista.es

Z Detroit Motor Show w styczniu, aż do Hall of Los Angeles w listopadzie, w ramach Europejskiego salony Genewie i Paryżu, i wielu innych globalnych spotkania, były niezliczone innowacje, które pozostawił nam to 2016. samochody "z krwi i kości"Gotowy, aby zapisać i prowadząc je, ale również wiele koncepcje zapowiedzią nas projekt, technologie i silniki przyszłość. Spośród nich, te 10 tu przypomnieć, że jesteśmy chcieli.

Następny BMW Vision 100

Aby uczcić jego sto rocznica, BMW pokazał nam Następny Vision 100, futurystyczny wzór pokazaliśmy ewolucja samochodów będzie doświadczenie w następujących 100 lat. Niemiecka firma mówi, że ta koncepcja samochód ma już wdrożonych systemów i urządzeń łączności i interakcji człowiek-maszyna, która w coraz większym stopniu staną się bardziej popularne w ciągu najbliższych trzech lat w branży motoryzacyjnej. BMW Vision Concept Następne 100 Jest to prototyp samochód z napędowy autonomiczny a la carte, który proponuje "dyrygent" i jego towarzysze dwa tryby pracy: "łatwość" i "doładowania". sposób "łatwość" wybrane zmiany struktury wnętrza pojazdu i rekonfigurację za cel opracowanie Kabina jako wygodny i wygodne, jak to możliwe. Z drugiej strony, sposób "doładowania" Jest to jeden zorientowane jazdy; powraca kierownicę stanie naturalnym być obsługiwane przez kierowcę, a fotele są ustawione w pozycji konwencjonalnej i HUD jedynie projekty dotyczące informacji podróży (oprócz podstawowych danych technicznych samochodu).

Buick Avista

wrócić do salon z Detroit 2016, w odległej styczniu. tam Buick On wprowadził coupe że najodważniejsi odważył wspomina się o zwrot plotka młyn Opel Calibra. Bocznie, Buick Avista zauważyć ich muskularne nadkola, jego krótki zwis i ogromna aluminiowa obręcz 5 ramienna 20 cali. Jak duża w coupe Buick Avista nie ma miejsca na czterech pasażerów, które mają ściśle indywidualne fotele. Amerykańska marka Mówił także o intencjach Buick Avista konfiguracja mechaniczna wybrana: a biturbo V6 benzyna 3,0 litra, 400 KM, zarządzany przez automatyczną skrzynią biegów o ośmiu prędkościach. Nie bez kompromisu środowiska, silnik ma Avista Stop-start oraz system dezaktywacji cylindrów.

Buick Avista

Cadillac Escala

Spotkaliśmy się na Concours d'Elegance w Pebble Beach. Cadillac Concept Skala jest ogromna sedan luksusowy 5.3 m z kresek coupé (Amerykańska marka zdefiniowany jako hatchback) mają być umieszczone, aby być wyjście, przede Cadillac CT6, z którym dzieli platformę. Tak wielka jest Cadillac Skalować na zewnątrz, jak i wewnątrz, choć jego luksusowe i komfortowe kabiny jest dedykowany do pojedynczego 4 pasażerów, wszystkie na osobnych foteli. Silnik używany jest 4.2 V8 Twin, automatyczna skrzynia biegów i tylny napęd.

DS E-Tense

DS Concept E-Napięta była propozycja Division luksusowy francuski Pokazał w Paris Motor Show: a samochód elektryczny z ciałem coupe, futurystyczny spirytusowych i sportowych aspiracji. Mierzy 4,7 m długości, o wysokiej szerokości 2,1 i 1,3 m. Jest pomalowany w ekskluzywnej zielony metalik iz przodu, bardzo agresywny, w tym ogromnym grillem wykonane z mechanizmów drukujących 3D. Również przyjmuje cztery reflektory typu LED symulując kształt diamentu. E-Napięta DS Concept posiada silnik elektryczny, który rozwija 402 KM i 53,7 Nm momentu obrotowego. Jego prędkość maksymalna jest ograniczona elektronicznie do 250 km / h. Cała siła mechaniczna jest wysyłany do tylnych kół. Ogłosił autonomia jest 310 km.

Wizja Mercedes-Maybach 6

Innym z najjaśniejszych gwiazd wyświetlane Concours d'Elegance w Pebble Beach 2016 (Kalifornia). Mercedes-Maybach 6 Vision czysty pokazują z jakiegokolwiek punktu widzenia, szerokości i wzdłuż jego 5.7 metrów ciało. Wizja Mercedes-Maybach 6 Jest to pojazd sto procent mocy wyposażony Cztery silniki!, każdy skierowany na każdym z jego kół. Całkowita pojemność 748 KM. Akumulator ma pojemność prawie 80 kWh i gwarancji, zgodnie z Mercedes, jeden autonomia z 500 km w cyklu NEDC zatwierdzenia Europejskiej. Z drugiej strony, przyspiesza 0 do 100 kilometrów na godzinę w mniej niż cztery sekundy a maksymalna prędkość 250 kilometrów na godzinę (Elektroniczny ograniczona).

Wizja Mercedes-Maybach 6

Opel GT

odsłonięto salon z Genewa, Opel GT Concept jest pojęciem, które oznaczałoby trend przyszłości, Opel. z Silnik z przodu i motrice tylne kołas, CV Nazwa GT, mityczny model marki pojawiła się w 1968 roku, aw 2007 roku, Opel ponownie użył do innego swego dwumiejscowe samochody sportowe. Opel GT Concept jazda silników benzynowych z trzema cylindrami Turbo i 1 litr przesunięcia osiąga 145 KM i ma maksymalny moment obrotowy 205 Nm. Silnik napędza tylne koła za pośrednictwem przekładni sekwencyjnej sześciobiegową prowadzonym z kamery znajdującej się za kierownicą. Opel GT Concept, przez marki, przyspiesza 0 do 100 kilometrów na godzinę w ciągu mniej niż 8 sekund i osiąga maksymalną prędkość 215 km / h. Masa ogłoszono wozu mniej niż 1000 kg.

Pininfarina H2 Prędkość

Nowy Pininfarina H2 Prędkość Concept zapowiada wielki skuteczność aerodynamika i całkowity efektywność, wydanie ucieczka tylko pary wodnej. GreenGT Był odpowiedzialny za rozwój innowacyjnego systemu napęd, zatrudniających łącznie dwa silniki elektryczne Pracują razem z ogniwo paliwowe, gdzie wodór staje elektryczność który napędza śmigła. Ta francusko-szwajcarska firma zajmuje się projektowaniem, rozwój i produkcję nowych systemów zrównoważonych napędowe od 2008 roku Według doniesień zarówno Pininfarina jako GreenGT, zaawansowany H2 napędowy układ Prędkość Concept Jest najpotężniejszym na świecie zatrudniając ogniwo paliwowe. Maksymalnie 503 KM obiecuje przyspieszenia w zakresie od 0 do 100 km / h, w ciągu zaledwie 3,4 s przy maksymalnej prędkości 300 km / h. Podkreśla on również, przednie supercars elektrycznych, za szybko napełnienia zbiornika wodoru: zaledwie 3 minuty.

Renault Trezor

Podkreślił, w domu, w przeszłości Paris Motor Show. Powiedział we francuskim przypadku podwaliny Trezor Renault język zamiaru że samochody Renault przyszłość, ale głównym celem było opracowanie prototypu się laboratorium pomysłów. powiedział Laura van den Acker, dyrektor Design Renault i szef nowego prototypu, który przywołuje nazwę Trezor "cenny obiekt, który pozostawia wiele szczegółów, aby odkryć", podczas "Z" To odnosi się do Technologia stuprocentowo elektryczny ZE Renault. Stąd silnik Moc 350 KM. Renault Trezor Concept jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 kilometrów na godzinę w mniej niż 4 sekundy. Sto procent mocy napędu zajmuje dużo opracowanych i sprawdzonych osiągnięć w konkursie samochody elektryczny Wzór E.

Renault Trezor

TechRules TREV Concepts

superderpotivo 1,044 CV Techrules w jego warianty at96 i GT96 będzie to napędzane rzeczywistością. W swoim pierwszym wydaniu w Chiny -To w Pekinie, gdzie firma Nazwy model ma swoją zasadą, zaplanowane na 2018 lub 2019 roku, odbędzie się kolejny Worldwide w późniejszym czasie nawet bez definir.En Obecnie trwają prace zespołu koncentruje się na inżynierii zakończenie procesu rozwoju i produkcji ostateczne wersje technologia TREV (Turbina-ładowanie elektryczne pojazdu). Równolegle będzie kontynuować pracę w inżynierii i projektowania wariantów at96, w których używa turbina podobny do samolot; i GT96, w którym paliwo jest zastąpiony lotnictwo przez gaz na żywność. W tych przypadkach, Techrules partnerów w Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

VW Budd-E

Idziemy na targach CES w Las Vegas na początku roku 2016. Tam widzieliśmy „Microbus dla XXI wieku„Tak samo określa Volkswagen jego nowa koncepcja pojazdu elektrycznego długodystansowych. VW Budd-e ma wszystkie technologie planowanych do osiągnięcia przyszłe samochody. I na początku, co najważniejsze, to rozwija się od nowa Platforma modułowa Marka pojazdu i wtyczki elektryczne (MEB). Volkswagen Budd-e Concept jest zatem postać elektryczny van który ma wielki akumulator 101 kWh położone wzdłuż podłogi pojazdu. Posiada silnik elektryczny na każdej osi, tak że chociaż inżynierowie nadal nie mówić o władzy, czy musi potwierdzić, że napęd na wszystkie koła i 100% autonomii elektrycznej do 600 km. W sumie będzie można osiągnąć 150 km / h prędkość i obietnic, aby naładować do 80 procent jego baterii w niecałe pół godziny nawet.

Możesz być także zainteresowany:

Najlepsze zdjęcia Concours d'Elegance Villa d'Este 2016

Najlepsze samochody w Sali New York 2016

2016 Paris Motor Show: najlepsze samochody sportowe