Gran Turismo Sport: Przetestowaliśmy nową odsłonę gry na PS4

Gran Turismo SportGran Turismo SportGran Turismo SportGran Turismo Sport

Korzystając z prezentacji Londyn gry wideo Gran Turismo Sport, nowa wersja dla PlayStation 4 Saga o legendarnych samochodach wyścigowych, mamy „mono” wirtualnego przetestowania co znajdziemy informacje o Gran Turismo 6, chociaż GT Sport nie będzie w sprzedaży w Europie do 16 listopada 2016, zaledwie jeden dzień po nim przedstawiona jest w Azji i Ameryce Północnej.

Nic innego się grać, zdaję sobie sprawę, że niewiele lub nic się nie zmieniło od poprzedniego tytułu Gran Turismo, nawet skok jakości obrazu za PlayStation 4 i PS3 nie jak wcześniejsze gry z saga-. później, Kazunori Yamauchi, Dyrektor wykonawczy Polyphony Digital i producent gier wideo Gran Turismo, liczymy, że Gran Turismo Sport jest nadal 50 procent jej rozwoju w kategoriach ogólnych (6 miesięcy od dnia jej wydania?), a na oficjalnej premiery będziemy cieszyć uchwałę 1080 i 60 sek, jak również uszkodzenia systemu symulacji do obrysu samochodu (wreszcie), ten ostatni nie jest dostępny w „demo” moglibyśmy spróbować w Londynie.

Gran Turismo Sport

w Gran Turismo Sport nie będzie w sumie 137 samochody tak zwanych „premium” lub o wysokiej wydajności, wszystkie z nich pracował w zakresie wykończeń zewnętrznych i wewnętrznych szczegółów do rozważenia, ponieważ niektóre z tych samochodów pojawiających się w Gran Turismo 6 z wewnętrzną komorą i że normy na nic się mu gościny dla tytułu. Reszta wozów podzielone na kategorie GR1, GR2, GR3 i GR4, w zależności od ich wydajności i stopnia ich właściwości jezdnych.

Dostępne są dystrybuowane przez tory 19 lokalizacje wiele różnych dostępnych ścieżek i warunki atmosferyczne gdzie chcesz grać będzie musiał wybrać je przed uruchomieniem, ale w żadnym przypadku nie ulega zmianie podczas wyścigu. To naprawdę widział kilka miesięcy temu w Driveclub, gra także na PS4, gdzie można rozpocząć karierę z jasnego nieba i całkowicie suchym torze i przekroczyć linię mety w wilgotny z powodu deszczu w sprawie aktualnie wybrana przez gracza.

Innym aspektem, który pozostawił wątpliwości, że Gran Turismo Sport To może dobrze zostały nazwane Gran Turismo 7, ponieważ jest to kompletna gra i nie jest porównywalna do „Gran Turismo: Prologue”, co było bodźcem pośrednim pomiędzy Gran Turismo 5 i Gran Turismo 6. Tak, GT Sport przybędzie ulepszenia i nowe modele samochodów -Niektóre rozszerzeń z których oczekuje płatności i inne nagrody tryb wolne lub jest to najlepszy tytuł stworzony w serii została osiągnięta.

Yamauchi To udało się również łącząc jego gra jeszcze bardziej realne samochodów wyścigowych, uzyskanie zgody FIA (Międzynarodowej Federacji Samochodowej). Dlatego jest to pierwsza symulacja wyścigów kiedykolwiek je zdobyć i posiada sekcję specjalnie koncentruje się na professionalized konkursach wirtualnych.

W istocie, w jego tryb Sport, ma dwa tytuły mistrzowskie rozpoznawane przez ten organ, Puchar narodu (Konkurencja dla krajów) oraz Produkuje Cup Fan (Konkurencja dla producentów). Jedną z atrakcji tego trybu gry jest to, że można zrobić z Cyfrowy jazdy FIA, który przyciągnie kluby automobilowe, wymagające do rzeczywistych testów drogowych. Powiedzieć, że będzie to rodzaj GT Academy, ale duży i z „prostszych” i szeroki dostęp dla wszystkich.

W Londynie mogliśmy uczestniczyć w wyświetlacz, co by z tych lig, hiszpański Carlos Martínez -Finalist GT Academy 2014 mistrz Produkuje Cup Fan, obchodzony i komentowane na żywo podczas imprezy.

Możesz być także zainteresowany

Uruchomienie nowych gier: Gran Turismo Sport i Menedżer Motorsport (wideo)

Madryt Games Week 2015, ostatni videjuegos rynek samochodowy

Samochody gry wideo, które mogłyby się spełniło