Jakie są samochody z najpiękniejszych i najbardziej spektakularnych kołach?

Najbardziej spektakularne koła samochoduNajbardziej spektakularne koła samochoduNajbardziej spektakularne koła samochoduNajbardziej spektakularne koła samochodu

Daleko od mody strojenie, Są tacy, którzy lubią zmianę opony samochodowe, często ze zbyt trzeźwy designu. marek samochodów skorzystało z tendencją do zaoferowania atrakcyjne projekty dla kół swoich modeli, zarówno standardowych i opcjonalnych. Najczęściej robią producencipremia„A większość samochodów sportowych na rynku. Pokażemy niektóre z najbardziej imponujące.

Lexus

luksusowej marki Toyoty To było ryzykowne w ostatnich latach z odważnych wzorów i efektywnych technologii, takich jak napęd hybrydowy. Nie tylko zobaczyłem ich samochody mięśni ciała formy, ale ich opony są technika, niektóre z niezliczonych radiu i bardzo atrakcyjnych kolorach.

BMW

koła BMW

Powszechnie wiadomo, że najbardziej namiętnych wersjach modeli BMW Przyciągają one do klientów poszukujących dotyka bardzo "wyścigi„A uderzające przy zakupie jednego z tych samochodów. Stąd podział „M” wykonał dobrą robotę z opon samochodów, przykładowo w modelu BMW M4 i wersje specjalne, takie jak BMW BMW M4 M4 GTS i CS.

Porsche

Nie mogą one być najbardziej agresywny serii ale zachowaniu bardzo osobliwe linii we wszystkich modelach. Porsche 911 Stało się model odniesienia i gdzie możemy zobaczyć niektóre z najbardziej atrakcyjnych podpisu kół, a następnie przez Porsche 718 Cayman.

Koenigsegg

spektakularny superdeportivos z Koenigsegg Nie mogą one coś innego niż stopu wykonane z lekkich materiałów, takich jak włókno węglowe, które nadaje mu bardzo konkurencyjny montowania ich modele Koegnisegg One: 1 i Regera.

Lamborghini

Lamborghini felgi

Nie mogło zabraknąć w niniejszym raporcie Lamborghini, który oferuje szereg ciekawych projektów dotyczących kół jest zaniepokojony. Widzimy niektóre pintonas w modelach takich jak Lamborghini Centenario lamborghini huracán i mityczny i Lamborghini Gallardo rynku zniknęły.

Ferrari

Nieco mniej agresywny iz kilku radiotelefonów wzory są samochody sportowe felgi Ferrari. Samochody jak Ferrari LaFerrari umieścić poprzeczkę bardzo wysoko z nakrętką głowy w stylu jednomiejscowego Wzór 1.

Bugatti

Dwa modele, Bugatti Veyron Bugatti Chiron, a jego wymiana jest więcej niż wystarczająco, aby wkraść się do tej listy. Bardzo niezwykłe wzory opony ich ostateczne specjalne edycje, z których wystrzeliwane Veyron, jak Grand Sport Vitesse „La Finale„(top montowania).