Najwięcej „Reklama” czarne samochody,

Czarne samochody, więcej'publicitarios'

Decydując się na zakup samochodu, wpływy reklamowe, to jest jasne. Za każdym razem zwracamy się do mediów cyfrowych w celu poznania produktu i informuje nas, aby w końcu zrealizować zakup w salonie, a reklamodawcy zwracają się do tworzenia kampanii internetowych. Ale czy im się uda? Amerykańska firma Rocket Fuel, który jest dedykowany do zarządzania kampaniami reklamowymi i nauki, co jest idealnym rozwiązaniem dla każdego z odbiorców kampanii (tylko zainstalowane w Hiszpanii), posiada klucze do tego, co jest konieczne dla sukcesu reklamy online. Bo przeanalizował wyniki 7500 cyfrowych reklam reklama na samochodach obsługiwanych w okresie od września do listopada 2013 r.

Jak jest online shopper?

74 procent internautów twierdzi, że „zawsze” bada sieć przed zakupem nowego pojazdu. Najwięcej użytkowników (96%) wykonać kwerendę na komputerze lub laptopie, a nieco mniej niż jedna trzecia jednej tabletki (30%) lub smartfon (28%) są serwowane. Prawie wszyscy zaczynają tworzyć swoje pierwsze kroki co najmniej pięć miesięcy przed przeprowadzeniem zakupu (51%); 21% 3-4 miesięcy; 22%, jeden lub dwa miesiące; a tylko 6% zaczyna badać mniej niż miesiąc wcześniej.

W ostatnim tygodniu przed zakupem jest najważniejsze sprzedaży Boost, i że 59 procent użytkowników Internetu często ogranicza wybór do jednego czasu modelu. W tych dniach, reklamodawcy powinni skupić się na wzmocnieniu wysiłków marketingowych w celu zdobycia ziemi i obalić przede wszystkim na cenę i opcji konfiguracyjnych. Dla odbiorców, którzy rozważają więcej niż jeden pojazd, istotne jest, aby przyciągnąć uwagę kryteriów takich jak skuteczność i bezpieczeństwo.

Jakie są kluczem do sukcesu?

Zgodnie z listą sporządzoną przez Rocket Fuel, są top pięć porad w kreacjach samochodów bardziej skuteczne:

1-Najważniejszymi promocje cenowe. Reklamy w cenie pokazano i nie są uwzględniane oferty promocyjne są te, które działają najlepiej.

2-Wybrać czarne lub białe tło.

3-Ważną rzeczą jest to, że samochód, nie ludzie. Skuteczność reklam wzrasta, gdy pokazano obrazy pojazdów i korzystać tylko osoby, gdy pojawiają się obok samochodu.

4Mówi o sprawdzonej niezawodności i powodzenia. Komunikaty bezpieczeństwa, niezawodności i nagrody wygrane są najbardziej skuteczne narzędzia.

5-Pozwalają użytkownikowi na stworzenie własnego modelu. Zapewnienie internauta możliwość ustawienia własnego pojazdu, w tym dodatkowych elementów uzna to za stosowne i kontrolowanie cenę udaje się przyciągnąć wiele uwagi do kampanii reklamowej.

Kiedy myślisz o samochodach, co marka najpierw przyjść do głowy?

Toyota i bród dominować umysły internautów, być może dlatego, że ich kampanie bardziej wrażenie na potencjalnych nabywców. Są one następnie, w kolejności, Opel i proca.

I kiedy myślę o marce premium?

Jak to jest Lexus w tym przypadku kot do wody trwa. Następni BMW, Cadillac, Mercedes i Audi.