Mobilny radar przybywa napęd, który symuluje awarię

Mobilny radar przybywa napęd, który symuluje awarię

Jeśli istnieje awanturniczy aby uniknąć kary za stacjonarnych i mobilnych radarów, jak nie mających po stronie organu. Wynika to wniosek złożony w dniu 21 maja przez Unified Stowarzyszenie Straży Obywatelskich Huelva (AUGC-Huelva) w którym jest on twierdził, że niektóre straży cywilnej, aby zapobiec obywatele mogą wyczuć obecność pojazdu mobilnego radaru, odstrasza drogi z kapturem up, symulując awarię.

Ten radar został zlokalizowany w różne miejsca w prowincji Huelva i nawet on został „oszukany” do innych kolegów, którzy przerwali mu pomóc, myśląc, że to pojazd wyłączony.

najwidoczniej Praktyka ta jest zabroniona ustnie przez podsektor głowy kapitana. Jednak zasady Stowarzyszenia są jasne, o jego tytuł 8 Radar i swój sposób pracy, mówi regulator prędkości musi być autoryzowane przez ruch prowincji, w miarę możliwości Sygnalizacja aktywowano va-riable w miejscach, które są instalowane lub szablony alfanumerycznych nie zatrudniają mniej niż jeden km, z uwzględnieniem infrastruktury drogi. "W żadnym wypadku nie zostaną umieszczone ukryte pojazdy. To nie przeszkadza parkowanie więc mogą pozostać niezauważone jak zobowiązały się kontrolować radar ".

Według AUGC-Huelva "wysiłek ściąganie podatków jest bardziej niż oczywiste, Wierzymy, że ta praktyka, To jest nieetyczne, ani dostojnie i Stało się wypowiedzieć więcej kierowców quar, z naruszeniem wewnętrznych przepisów ruchu i bezpośredni rozkaz z dowództwa podsektora. "

Możesz być także zainteresowany

Urządzenia ostrzegawcze Radar w czasie rzeczywistym i praca

14 pytań o radarach, że może desconozcas