Czy jesteś zainteresowany faktycznie kupuje samochód elektryczny?

Czy opłaca się kupić samochód elektryczny?Czy opłaca się kupić samochód elektryczny?Czy opłaca się kupić samochód elektryczny?Czy opłaca się kupić samochód elektryczny?

Być może w pewnym momencie masz wskrzeszał Zakup samochodu elektrycznego i po obejrzeniu cena, są usunięciu pragnienie, aby kontynuować. Czy opłaca się kupić elektryczny? Ale przede wszystkim, Kiedy zrekompensuje jego nabycia? Wysoki koszt tych modeli, więcej w porównaniu z tradycyjnym spalaniem, jest barierą dla wielu kierowców. A mówimy o różnice, jak w przypadku przed nami jako przykłady Włożyliśmy Renault Clio i Renault Zoe, z więcej niż 10.000 euro od siebie. Renault oferty, na przykład, możliwość wynajęcia baterii, co znacznie obniża cenę, ale w zamian za to będziemy musieli zapłacić miesięczną opłatę za wynajem go. Opłata w najkrótszych przypadkach wynosi 69 euro, a roczny przebieg tylko 7500 kilometrów.

Oczywiście, należy pamiętać, że w momencie zakupu, samochód elektryczny będzie zwolniona z płacenia podatku rejestracyjnego. Ponadto uruchomienie Movea dni temu Plan, 5500 euro dotuje zakup samochodu tego typu, do których należy dodać z pomocy pośrednika.

Raz zapisane cena nabycia, są one bardziej korzyści, które będą szalę na korzyść samochodów elektrycznych. Pierwszy z nich, Koszt wynikający z utrzymaniem. Dla modelu z tych funkcji można zrobić mniej wizyt w warsztacie. W przeciwieństwie do silników spalinowych, elektrycznych nie wymagają okresowej konserwacji. Z samochodu elektrycznego zapomnieć pasek rozrządu, świece zapłonowe, wymiana oleju, filtr paliwa, filtr powietrza... Różnice zaczynają się wyraźnie od drugiego roku pojazdu, zabijając około stu euro za energię elektryczną.

Kiedy opłaca się kupić samochód z napędem elektrycznymInnym czynnikiem, który będzie wyraźnie pomaga nawet rzeczy pomiędzy dwoma technologii jest koszt paliwa. Z właściwego kursu w domu, możemy zaoszczędzić połowę kosztów elektryczność. To może być przetłumaczone na język zapłacić mniej niż jedno euro za sto kilometrów, przez więcej niż sześć euro średnio musielibyśmy zapłacić, aby przejść te same kilometry z samochodem napędowego.

Oprócz koszty stałe związane z utrzymaniem i paliwa, Również w dnia na dzień będziemy znaleźć inne sposoby oszczędzania samochód elektryczny. Powiedzieć modelu spalania jesteś zmuszony do płacić miesięczny miejsce parkingowe, z kosztów elektrycznego do parkowania w mieście może być zerowy, ponieważ jest zwolniony z płacenia parking w obszarach regulowanych.

Możesz być także zainteresowany

- zielone światło do pierwszego autostrady dla samochodów elektrycznych

- Zalety i wady samochodów elektrycznych

- BMW sprzedaje już więcej sportu elektrycznych i hybrydowych

- samochody hybrydowe i elektryczne bardziej sprzedany dotychczas w tym roku