Odkryj świat karawany z kamperem ŻYCIA

Odkryj świat karawany z kamperem ŻYCIA

obejmuje Obecny rynek informacje samochody, nowości i trendy, Travel and Tours na dworze, a najlepsze pomysły i wskazówki, aby cieszyć się tym specjalny sposób podróżowania.

praktyka boisko sportowe Czas wolny, miłośników przyrody i przyjemność podróżowania, są działania każdego dnia dodać więcej fanów i rodziny, między innymi, wymagają konkretne pojazdy, które swoich upodobań i potrzeb. To jest, gdy przychodzi we wszechświecie z kamperem, a tym samym różnych wersjach Camper różnych konfiguracjach samochodów kempingowych, pojazdów, wraz ze zdrowym stylem, wymagający, dynamiczny, podróżnik i życie sport, to prawdziwa esencja i dusza Samochód kempingowy Life, publikacja te ręce ekspertów z grupy wydawniczej Motorpress Iberyjskim Sięga do kiosków z jego pierwszej dostawy.

Samochód kempingowy Życie jest wieloaspektowy publikacja Obejmuje ona nowe modele wchodzące na rynek, jej cechy i aspekty techniczne, użyteczne wskazówki i wszystkie szczegóły, które wpływają w zakresie regulacji i aktów prawnych i podróży i najciekawszych tras, wszyscy szukają kompleksowej i zintegrowanej koncepcji zdrowego zewnątrz dziennym. Projekt, który ma na celu poinformowanie zarówno tych, którzy są ciekawi tej formy podróży i zacząć żyć i myśleć w ten świat, i tych, którzy już mają kilometrów za nimi.

liczba samochodów kempingowych 1 Życie można dostać w kioskach i zwykłych punktach tylko 1,95 €.

Możesz być także zainteresowany

Autopista magazyn 2969: testowany 10 samochody

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo