Zwiększa tylną przestrzeń swojego samochodu z RiveMove

Zwiększa tylną przestrzeń swojego samochodu z RiveMove

Nazywa RiveMove i służy do maksymalizacji przestrzeni w tylnej części samochodu, gdy są zainstalowane jeden lub więcej foteliki (SRI). Na miejsce, pojazd musi tylko mieć Isofix, jak SRI, się z grup II i III. System obsługuje 90% floty i 100% krzeseł.

Pięć miejsc, gdzie wcześniej znajdowały się cztery

Wyjaśniając w sposób prosty, RiveMove jest metalowy pasek z jednej strony utrzymuje dwa chwytaki ISOfix podobna do noszenia SRI: są one zgodne z mocowań Isofix masz samochód. Z drugiej strony, istnieją dwie kotwy mocujące, Podobne do przenoszenia pojazdu: Zaciski Isofix na nich Sri są wstawiane.

Pasek metalowy ma prowadnicę i cztery otwory, które umożliwiają przesuwanie mocowania kotew 50 lub 70 mm w bok. Dzięki temu uzyskuje się, że ruch na krześle, kiedy zostanie ustalone z RiveMove, porusza się i zbliża się do drzwi pojazdu, co skutkuje wzrostem przestrzeni w centrum tyłu dzięki czemu więcej osób dorosłych podróżować komfortowo i bezpieczniej, aby być w stanie utrzymać się z tyłu na plecach.

Większe bezpieczeństwo dla dziecka

Pytanie, które mogą powstać, czy przynieść z krzesłem RiveMove dziecka do drzwi samochodu jest bardziej niebezpieczne w razie wypadku. To nie jest, ponieważ za pomocą tego urządzenia zmniejsza się do 20% wartości uszkodzenia mózgu w razie wypadku w celu zminimalizowania wpływu obrotowej, która ma miejsce, gdy siedzenie a dziecko w przypadku uderzenia z boku obraca się. Ten ruch może spowodować poważne szkody dla małych, ponieważ jego głowa uderzenie drzwi, a nawet przed tylnym fotelu i nauszników.

Ponadto, technologii testowania RiveMove -testowane w niezależnym międzynarodowym centrum technologii CSI S.p.A.- przypisuje to urządzenie pochłania część energii otrzymanej w wyniku wypadku, zmniejszając siłę dziecka i dlatego obrażeń w razie wypadku.

Kompatybilny ze wszystkimi przewodniczącymi grup II i III

Przenieś Rive obsługuje 100% fotelików samochodowych dla grupy II i III wyposażonych ISOFIX, Isoclic lub podobnych systemów. Wkrótce zwiększyć kompatybilność z krzesła grup 0 i I.

Jest on testowany na SRI zainstalowanego w samochodzie w kierunku znaku, na wałku z trzypunktowym pasem, z ISOFIX i tylnych siedzeń okiennych. Nie można używać tylny centralny plac lub chodnikach samochody siedem-osobowa (Składane fotele).

Raz zainstalowany, RiveMove można zainstalować i odinstalować kiedy chcesz; procedura jest podobna i równie prosta, że ​​zastosowanie i usunąć SRI z ISOFIX.

Cena: 199 euro dla dwóch jednostek

teraz, RiveMove ma promocyjnej cenie 199 euro dla dwóch jednostek (Można kupić osobno), co stanowi mniej niż 20% standardowej stawki. Marketing jest on-line, za pośrednictwem sieci www.rivekids.com

Możesz być także zainteresowany

Pięć foteliki dla dzieci, bezpieczeństwo w razie awarii

Dzieci w samochodzie 5 razy braku bezpieczeństwa w razie wypadku

SiestUP: kołnierz bezpieczeństwo dzieci na wycieczki