Zbiornik na sprzedaż na eBay!

Jeśli masz $ 65000 można kupić zbiornik na eBayJeśli masz $ 65000 można kupić zbiornik na eBayJeśli masz $ 65000 można kupić zbiornik na eBayJeśli masz $ 65000 można kupić zbiornik na eBay

Jest to czołg M47 Patton i można go kupić na eBay za cenę wywoławczą $ 65.000. Jest to doskonała alternatywa dla tych sytuacjach, w których M3 nie jest wystarczająco wytrzymałe.

Nie panikuj: nie jest to w pełni funkcjonalny zbiornik. Według wyjaśnia sprzedawca, Został zdemilitaryzowana i nie nadaje się do fotografowania. Mimo, że może chcesz kupić go usunąć najodważniejszych, pojazd nadal jest spektakularny. Urodził się w 1955 roku Roślin w zbiornikach Detroit (Michigan), wynikające z umowy, że rząd USA podpisanej z armii włoskiej. Między sprzedaży i leasingu, 2480 z nich udał się do Włoch M47 w latach 60-tych, w których zostały one podane użyciu aż do lat 80-tych.

Ale historia jednostka ta w szczególności nie jest taka sama jak pozostałych czołgów. Wkrótce po opuszczeniu fabryki, zanim doszło do przekroczenia Atlantyku Ona została wycofana i wykorzystał je jako cel w strzelaninie w Teksasie. później, 1989, jego rzadkość, które produkowane tylko 9000 units- On przyciąga uwagę prywatnego kolekcjonera, który nabył go i zabrał się do pracy z jego renowacji.

Nigdy nie dostał, aby zakończyć pracę, ale zbiornik dzisiaj zachowuje od 90 do 95 procent jego oryginalnych funkcji. Wśród elementów wchodzących w sprzedaży zorientować oryginalnego silnika, ale Continental 1790-5B, ruchoma lufa, właz kierowcy, pudełko do transportu różnych materiałów i paliw zbiorniki po obu stronach. Po prostu trzeba umieścić kawałki razem.

Biorąc pod uwagę ich wiek, zbiornik jest w stosunkowo dobrym stanie zachowania, mówi sprzedawca, i jest w stanie przywrócić całkowicie.

I jak to możliwe, że taki pojazd będzie na sprzedaż? Cóż, mówimy o Stany Zjednoczone, i tam Jest to całkowicie legalne posiadanie takiego pojazdu. Entuzjaści Donald Trump, którzy chcieli przestraszyć swoich sąsiadów, osób poszukujących przywrócenie wyzwanie ... albo ci, którzy mogą sobie pozwolić na spędzenie $ 65000 na zbiorniku 60 mają tą ofertą okazję, że prawdopodobnie nigdy nie widzieć powtórzony.

Możesz być także zainteresowany

130 samochody stworzyć gigantyczny zbiornik (wideo)

niedopuszczalne żarty: sprzedaje żonę jako używany samochód

Dokładna replika DeLorean z Back to the Future, na sprzedaż na Ebay