Nie kupuj samochodu: czynsz go i udostępnić go

Nie kupuj samochodu: czynsz go i udostępnić go

naprawdę trzeba mieć samochód własnością? Czy byłbyś w stanie dzielić aby zminimalizować to, co kosztuje go zatrzymać? amovens, Firma mobilności korporacyjnej, już przekonani ponad milion osób w Hiszpanii z zalet dzielenia i wynajmu pojazdu. Teraz, dzięki według ALD Automotive, oferty wynajem dla osób fizycznych: all inclusive również daje możliwość relet wynajem samochodów, gdy nie jest w użyciu.

Samochód w 2 minuty

Wypożyczenie do prywatnego ALD pozwala na wybór pomiędzy różnymi opcjami pojazdów od różnych producentów i kategorii; Na przykład, istnieją modele miejskie, takie jak Ford Fiesta, Kia Sportage SUV, premii jako Mercedes klasy C lub handlowych, jak Fiat Doblo.

Jak ubiegać się o konkretnej ALD leasingu jest bardzo prosta. przez internetowej lub aplikacji amovens jest wybrany pomiędzy proponowanych modeli i wniosek został wysłany. W ciągu zaledwie 30 sekund użytkownik wie, można uzyskać dostęp do tej oferty i otrzymać umowę cyfrowy każdych warunkach.

W całym tym procesie, klient jest zalecane przez ALD agenta rozwiązywania wszelkich wątpliwości, które powstają. Ponadto, możliwe jest zapytać inny samochód proponowana a nawet Dostęp do zakupu pojazdu kiedy kończy się umowa najmu, określone w zwłoce 36 miesięcy.

A jeśli chcesz zaoszczędzić opłatę, ja realquílalo lub akcje

Ponadto, z wynajmu zrobione przez amovens Klient może samochód podzielić się z innymi użytkownikami lub wynająć osobom. Tak więc, Koszt miesięcznej opłaty mogą osiągnąć znacznie zmniejszone, a nawet znikają. Amovens i ALD szacują, że około 50% samochodów na rynku skorzystają z tej wspólnej mobilności.

W najbliższej przyszłości, ALD i amovens badają różne formuły, że mobilność, jako ofiarę stosowanego od zakończenia kontraktów leasingowych własny lub różnych rodzajów umów, w tym usług dostosowanych do każdego samochodach klientów.

Możesz być także zainteresowany:

Wynajem samochodu: 5 przycisków, za które może być zainteresowany

Czego nie ma właściciela wypożyczalni samochodów

Wynajmu dla osób z Worten: samochód i nowy każdy rok mobilnej