10 punktów do rozważenia, aby kupić samochód cabrio

Kupić samochód cabrio: zalety i wadyKupić samochód cabrio: zalety i wadyKupić samochód cabrio: zalety i wadyKupić samochód cabrio: zalety i wady

1. Kup cabrio samochód: konieczność czy kaprys?

potrzeba nie jest opcją, gdy scedzić przez cabrio samochód. Zdecydowana większość czasu jest kaprys, a to jest związane z wyrażeniem: "cieszyć się poczucie wolności", jeśli Naprawdę podoba jazdy i masz budżet do stracenia, można spróbować sensacje który oferuje cabrio.

2. Kup cabrio samochód: cenę

cabrio samochód To nie musi być drogie. Chociaż to wszystko zależy od tego, czego szukają. Zauważ, że szczególna instrukcja ...- technologia Lona kaptur, blachy, może automatycznie zwiększyć ostateczna cena samochodu. W wielu przypadkach turystyka jest wariant zamienny ciało bezdomny ten model, w niektórych przypadkach wysoki popyt, więc cena nie jest zbyt wysoka. Istnieje również mała do bardzo dobrej cenie.

3. Kup cabrio samochód: ograniczona liczba pasażerów

convertibles osobowa fotele są ograniczone. Nie patrzeć na cabrio aby przejść z wielu pasażerów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona: one mają dwa lub cztery najwyżej. Ponadto, tylne są nieco węższe i mniej miejsca na nogi. Kabrioletów są zaprojektowane, aby cieszyć się kierowcy, a nie innych pasażerów. Miej to na uwadze, jeśli masz rodzinę.

Mała pojemność samochód cabrio4. Kup cabrio samochód: bagażnik z małej pojemności

w kabrioletów masz mała przestrzeń dostępna dla ładunku w bagażniku. Bez względu na to, jak duża i długa wybranego modelu. Okap jest zwykle przechowywany w nim, w wyniku utraty pojemności. Sprawdź miejsca masz w lewo do walizki lub wózka, ponieważ najprawdopodobniej nie można wziąć dużo więcej.

5. Kup cabrio samochód: sufity typy według

Co dach wolisz? Nie wszystkie kabrioletów mają ten sam typ dachu. Tutaj są różne rodzaje stropów i ich otwierania.

- Cabrio z chowanym hardtop: Są to być może wolniej, aby otworzyć dach składany i zajmują więcej miejsca na bagażniku, ale jego izolacja jest lepsza. Są zawsze elektryczny i wymagają mniej konserwacji.

- Zamienny z dachem tkaniny: Na początku wszyscy byli obsługi, ale teraz większość z nich jest elektryczny. Mają coraz lepszą izolację i zazwyczaj mają szerszy zakres kolorów. Konserwacja jest bardziej szczegółowy.

- Targa zamienny typ dachu. Sztywna konstrukcja ciała, ale otwór dachowy jest pełny i utrzymywanie Odłączanie części. Zazwyczaj jest podzielona na dwie części, tak że może to prowadzić tylko jeden element umieszczony.

- Zamienny z szyberdachu: Są rolkach plandeka lub arkusz. Są stropy które sprawiają, że etap pośredni przed kabrioletu, z przewyższają konwencjonalne powierzchni dachu, składającego.

Nawiasem mówiąc, Słoneczne samochody lub kabrioletów nie są panoramiczny dach.

Cabrio samochód: benzyna lub diesel6. Kup cabrio samochód: diesel lub benzyna

Tak samo jak jeśli szukałeś konwencjonalnego samochodu, ważne jest, aby mieć jasność co do motoryzacja z nich. W przypadku wystąpienia problemu cabrio ważne jest, aby wziąć pod uwagę silnik rumorosidad. Byłoby wskazane, aby zdecydować się na silniku, który nie robi zbyt wiele hałasu.

7. Kup cabrio samochód: bezpieczeństwo

Czy ubezpieczenie? bezpieczeństwa kabrioletów przewróceniu może stać się o wiele niższe niż w przypadku samochodu hardtop. Musimy spojrzeć na niektóre aspekty, takie jak przewróceniu prętów bezpieczeństwa.

8. Kup wymienialnej samochodu: wykorzystanie i liczbę osób w rodzinie

Przed podjęciem decyzji ... myśleć który głównie masz zamiar użyć i ile są w rodzinie. Gorączka, kiedy masz zamiar zapłacić tyle pieniędzy, że jest źle, jak to pośpiech.

9. Kup cabrio samochód: Dealer kompleksowy test

Testów i badań. Nie warto „sadzić kupry” w fotelu kierowcy. Jeśli idziesz do dealera, poprosić, aby przetestować samochód i dotknąć tego, co masz do odegrania. Należy sprawdzić działanie otwierania i zamykania dachu i przecieków.

10. Kup cabrio samochód: sezon jazdy

Chociaż można jeździć o każdej porze roku z cabrio samochód, Najlepiej zrobić w tych przerwy, to znaczy, Jesień i wiosna. z cabrio samochód To musi być bardziej niż kiedykolwiek obecnego deszczu, alergie i zanieczyszczenia miast, jeśli chcesz Roadster.

Możesz być także zainteresowany

- Kabrioletów samochodów, które zużywają mniej

- Najtańsza czas kabrioletów

- Najlepsza historia 10 klasycznych kabrioletów

- Porównać do trzech samochodów na raz

- Wszystko rzeczywiste zużycie samochodów

- Nowe ceny samochodów

- Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo