Najbardziej niesamowite samochody elektryczne w 2016 roku

Najbardziej niesamowite samochody elektryczne w 2016 roku

prawdopodobnie 2016 wiąże się z punktem przegięcie w Historia samochodów elektrycznych. może skandal zmiana emisje zanieczyszczenia Volkswagen To przyczyniło się do tego, ale prawdą jest, że wyjeżdżamy 2016 z perspektywy te bardzo różnią się od tych z roku ubiegłego napędu. Obecnie istnieje wiele więcej opcji, zarówno kupić, jak planowane na najbliższe miesiące, nawet z przybyciem nowi producenci; autonomia nie jest duży problem, począwszy w kilku przypadkach ponad 400 km zatwierdzenia; szybsze ładowanie, z więcej punktów tankowania w naszych miastach i i cena nie są tak wykluczają.

Zobaczmy, jakie są modele, które z jakiegoś powodu lub inny stworzyły większe oczekiwania.

Faraday Future FFZERO1

Kalifornijska firma wykazuje w tym samochodzie wyścigowym prototypu FFZERO1 z Faradaya Przyszłości 1000 CV Platforma modułowa który od 2018 roku będzie grać swoje modele produkcyjne. Będzie to bardzo elastyczny, z możliwością posiadania jeden do cztery silniki oraz system Łańcuch baterie.

Hyundai Ioniq

Ioniq z koreańskiej firmy pozwala na warunkach samo ciało wyboru trzy rodzaje napędu, takie jak samochód elektryczny, hybrydowy lub wtyczka hybrydowy. Pierwszy, już rzeczywistością, ogłasza autonomia 280 km, ma 120 KM i będzie w sprzedaży na wiosnę 2017 z 34.500 euro.

Jaguar i-PaceJaguar I-Pace

Pierwszy samochód elektryczny będzie brytyjska firma 5-osobowy samochód, z dwa silniki z rozwojem 400 KM, z co przyspiesza od 0 do 100 km / h, w 4 sekundy, a autonomia w górę 500 km. Jaguar oczekuje się I-Pace uderza salonów w 2018 roku.

Leeco leasingobiorcy

Propozycja chiński producent Leeco z leasingobiorcy oferuje miłym sedan powietrze coupé szybsze, tańsze i sprzedaż przed Tesla S.

Generacja Mercedes EQ

Przedstawiony na ostatnim Salonie Samochodowym w Paryżu, ten prototyp jest nie tylko widok na podpisanie gwiazdy w elektryfikacji pojazdów, ale podnosi architektura rodzinny dla samochodów elektrycznych który trafi do sprzedaży w 2020.

NextEV NIO DS9

Samozwańczy jako elektryczny samochód szybciej świat z najszybszym okrążeniu samochód tego typu NÜrburgring (7: 05.12), Chiński NextEV NIO DS9 ma cztery silniki opracowane wspólnie 1360 CV z co przyspiesza od 0 do 100 km / h na 2,7 sekundy i osiąga 313 kilometrów na godzinę. Obiecuje zasięg przekraczający 400 km.

Tesla Model 3

Prawdopodobnie jeden z największą liczbą modeli zdobył pierwsze strony gazet na całym świecie. Po Roadster, model S i model X wyłącznym teraz przychodzi kolej na tym Tesla Model 3 sedan pięć miejsc, z funkcją autonomiczny napędowy, 350 km autonomii, przyspieszenia od 0 do 100 km / h, w czasie krótszym niż 6 sekund, a cena na dokoła $ 35.000, które uczynią go bardziej dostępnym dla innych kieszeniach. Wreszcie wprowadzono w sprzedaży dużych mas, ale pozostaje, aby zobaczyć, czy mogą zaspokoić całe zapotrzebowanie-i mają około 400.000 pedidos- i jeśli operacja jest opłacalna, jeśli, jak się wydaje, to rozszerza się w miarę upływu czasu.

Venturiego VBB-3

Zasługa Venturiego VBB-3 pokonać Światowy rekord prędkości z elektrycznego samochodu zarejestrowanego w Salt Bonneville (USA) 495 kilometrów na godzinę, daleko od więcej niż 600 km / h, dla których jest ona przeznaczona.

Volkswagen ID

Jest to pierwszy ważny krok dla Rodzina samochodów elektrycznych. Tak, są już w sprzedaży na e-Golf i e-Volkswagen Up!, Ale identyfikator będzie pierwszym mieć modułowego zestawu. Pole elektryczne reprezentuje Nowa konstrukcja DNA marka, wielki livability i modułowość, tylny silnik 170 KM i różne rozmiary baterii z -emplazadas pod posadzki autonomie od 100 do 600 km że obniży cenę samochodu w zależności od potrzeb każdego ręki kierowcy. dostępny od 2020 roku, w 2025 roku będzie w pełni autonomiczny zwolnić jazdę, z chowanym kołem, które znikają, gdy jest on włączony.