Taurus, „Lamborghini” rzemieślnik hiszpański

Taurus, sport rzemieślnicze'made in Spain'Taurus, sport rzemieślnicze'made in Spain'Taurus, sport rzemieślnicze'made in Spain'Taurus, sport rzemieślnicze'made in Spain'

Byk To może pochwalić się jednym z producenci samochodów rzemieślnik „made in Spain”. z siedzibą w Valladolid, urodził się znak z "bykami hiszpańskiego na początku 2010: W pełni hiszpańskich kapitałowych dzięki namiętne przedsiębiorcy samochody we współpracy z małego brytyjskiego producenta. Więc projekt, który trwa do dziś pojawiły się dwa sportowe z własnej wytwórni naszego kraju: Tauro V8 Pająk i Tauro V8 Coupé.

Dwa klejnoty na kółkach stworzony tak całkowicie ręcznie, z zewnętrznych dostawców (Tauro mówi większość jest hiszpański), gdzie sportowy, luksusowy, dbałość o szczegóły, materiały szlachetne i, ogólnie, jakość kształtować sportu z przedni i tylny napęd silnikowy. I, oczywiście, w małe przebiegi, tak, że każdy model jest niepowtarzalny. Coś, co również przyczynia się wiele opcji dostosowywania, zarówno zewnętrznych i wewnętrznych kolorów do faktury: do wnętrza możemy się spotkać z włókna węglowego, skóra, Alcantara, aluminium, ...).

Tauro V8 Pająk

Pierwszy przyszedł Tauro V8 Pająk który, jak można sobie wyobrazić, Mount silnik V8. A nie ktoś V8, ale nic więcej i nic mniej niż 6.2 litrów „Mały dom” przemieszczenia i pochodzenia General Motors. Zarówno pająka i wersji zamkniętej -Ta ostatnia Coupé na podstawie descapotable-, to ogromny mechaniczny rozwija 440 KM Moc przy 6200 obr./min i moment obrotowy 59,7 MKG przy 4400 obr./min. niemałej liczby, która może być zwiększona do 480 KM i 65,7 MKG na wezwanie Phase1 opcjonalne przygotowanie, a nawet 530 KM i 67,6 MKG w „Etap 2”.

Standardowy silnik jest związana z przekładnia manualna „Tremec” sześciobiegową, ale opcjonalnie może zdecydować się na sześciu przekładnia automatyczna, General Motors również pochodzenia. Przeniesienie mocy i momentu obrotowego osiąga tylne koła za pośrednictwem różnicowy o ograniczonym poślizgu. Sportowego, jak widać, jest święty i znakiem Byka. A jeśli nie wierzysz, spójrz na karcie i zdjęcia z naszej bogatej galerii.

Tauro V8 Pająk

Specyfikacja: Tauro Tauro V8 Spider V8 Coupe

- silnik: V8 'Mały dom', 6162 cc, 440 KM, moment obrotowy 59,7 MKG.

- Prędkość maksymalna: 295 kilometrów na godzinę (310 km / h Coupé)

- Przyspieszenie 0-100 km / h: 4,0 sekundy.

- Wymiary (długość / szerokość / wysokość / rozstawu osi): 4,42 / 1,90 / 1,22 / 2,41 m.

- zawiesiny: przednie i niezależny z tyłu; 3 opcjonalny sposób regulowane amortyzatory.

- adres: hydrauliczne.

- hamulce: perforowany przód 360 mm, 335 mm perforowane tyły.

- opony: Michelin 245/40 R19 Super Sport z przodu, 275/35 R20 z tyłu.

Tauro V8 Pająk

Możesz być także zainteresowany

Użyteczność i miejskich „made in” Hiszpanii

Kompaktowy i salony „made in” Hiszpanii

Sanktuarium zapomnianych samochodów (zdjęcia i wideo)

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo