Knight Rider i inne klasyki

Knight Rider: Pontiac Firebird Trans AMZespół A: GMC Vandura G 1500 (1983)Drużyna A: Chevrolet Corvette C4Batman (1960): Lincoln Futura

Po rozmowie samochody bieżącego serialu telewizyjnego, nie możemy ignorować najbardziej mityczny. Ponieważ jest KITT da się zapomnieć, czarną i czerwoną furgonetkę zespół Ferrari Testarossa czy biały Sonny Crockett z Miami Vice. Z nich staliśmy i jesteśmy zaskoczeni, pozostawiając kanał kiedy złapany w przebudzenie. Dan równie niewystarczające efekty specjalne lub skrypty oklepane i minimalnie przetworzone. zawsze będą w naszych sercach.

Czarny supercar mówiąc, jadąc samotnie, ma uczucia i jest w stanie latać w powietrzu. Czy jest coś lepszego? KITT, znany jakoknight Rider„Knight Rider w Hiszpanii czy w USA Był to samochód, który marzył wszystkie dzieci.

Chociaż jest to obecnie jeden z najbardziej legendarnych samochodów w historii motoryzacji, mogących być sprzedane przez setki tysięcy dolarów, Pontiac Firebird Trans AM, z silnikiem V8 310 KM i produkowane od 1973 do 1076, Nie był bardzo udany. Tylko w produkcji na okres trzech lat, przemysł amerykański odrzucił go w późnych latach 70 „stary”. Już w latach 80., Glen A. Larson wybrał Motors zdobyłem w sumie z czterech jednostek Firebird Trans AM, aby przekształcić go w KITT i ogólny. Reszta jest historią.

Czarny z czerwonym paskiem i niezniszczalne. Więc był van, w którym Hannibal, Phoenix, MA Baracus Murdoc i jego przygody ran. bomboszczelny, strzelaniny i starcia, to seria 80. rozsławione GMC vandura G 1500 1983. A on uwieczniony na całe życie. Wybór tego vana przez producentów nie było przypadkiem, miał kilka przedmiotów premium, takie jak twój szyberdachu. Ponadto opuścił pokój dla siedmiu pasażerów i był napędzany przez silnik 5,7 litrowy V8 150 KM.

Należy również wspomnieć o spektakularnym Chevrolet Corvette C4 1.984 Nieruchomość dandys seria: Phoenix. Flircie z cute najemników przechowywane ten cud w jego garażu, sport, że o ile projekt dotyczy, wydawało wyprzedza swój czas i, co ciekawe, miał również silnik 5,7 litrowy V8 chociaż 205 CV.

Chociaż nie było Ferrari Testarossa Sonny Crockett biały która przeszła do historii, w pierwszym i drugim sezonie Ten wspaniały policja doprowadziła innego Ferrari: A Spider Daytona 365 1972 GTS w kolorze czarnym. Przynajmniej tak się wydawało, bo w rzeczywistości nie było replik na Corvette C3 1980 Beryl McBune specjalista pracy. Sukces serii rozsławione podrabiania Enzo Ferrari i potępił McBune, więc to było Daytona Spyder wycofane z serii. W zamian, Ferrari zdobyłem własną serię dwie nowe jednostki Testarossa Ferrari (1986) które, w przeciwieństwie do znanych, gdyby pomalowane na biało. Pomysł był sam Enzo Ferrari: biały był znacznie lepszy dla czarnych scen nocnych. Uderzył pełny.

Sunbeam Tiger 1965 Seria I osiem V cylindra 4.2l 164 KMw remake'u serialu w 2008 roku, film w którym wystąpili Steve Carell, został ponownie wykorzystane

Nie mówimy o Tim Burton Batman, ani Tank Christopher Nolan sagi. Przede wszystkim, że nie było seria w latach 70. z Batmanem w rajstopach i „brzuch” którzy towarzyszyli mu takiego legendarnego jako spektakularny wierzchowca. Opowieść o pierwszej Batmobil jest pełen romantyzmu.

Ten model „dostrojone” być superbohaterem samochód DC był faktycznie Lincoln Futura. To był prototyp zaprojektowany przez Billa Smitha zlecone przez Lincoln i Mercury. Z jednym aspektem kosmicznych, podjętej stylu lat 60-tych pojawił się w kilku próbkach samochodowych bez oczekiwanego sukcesu. Wreszcie, to pojedyncza jednostka Miał zamiar skończyć w rupieciarni ale wielką George Barris -known zaprojektować samochód z Ghostbusters, wspomniany KITT lub Delorean z Powrót do przyszłościowej Kupił go za dwa dolary i przekształcił go w Batmobile.

Chociaż świat nie lubił projekt Smitha Barris wydawało się idealne: 90 procent składników Futura pozostał w samochodzie Batmana, do którego dodaje się warstwę farby, a niektóre szczegóły, takie jak skrzydła nietoperza z tyłu. Dziś to relikt wyceniane są dwa miliony euro.

Mr. Bean samochód1000 Leyland Mini MK IVBritish Motor Holdings998 ml czterocylindrowy i 39 CV

- samochody serii