15 samochodów, które nie spełniają oczekiwań sprzedaży w 2016 roku

15 samochodów, które nie zostały spełnione oczekiwania w roku 201615 samochodów, które nie zostały spełnione oczekiwania w roku 201615 samochodów, które nie zostały spełnione oczekiwania w roku 201615 samochodów, które nie zostały spełnione oczekiwania w roku 2016

Za każdym razem wypełnić jeden miesiąc zaoferować Wiadomość o tej chwili najlepsze samochody sprzedaży. Ale rzadko, można mówić o Ci, którzy nie spełniają oczekiwań biznesowych. Często przyczyną jest to, że trudno jest sklasyfikować jako niepowodzenie pewną liczbę sprzedaży, niezależnie od tego, który był konto Początkowy cel producenta, sytuacja na rynku, segment rzeczywistość... Ale, ostatnie 5 miesięcy 2016, Tak, mamy wystarczająco dużo argumentów, aby dać lista 15 samochodów, które nie dość spełniają oczekiwania według ich kompetencji jak dane dotyczące sprzedaży Aniacam. Większość oferuje również nawet bardzo dobrego skoku sprzedaży, ale wystarczająco lub nie są znane, lub zaczynają być źle zrozumiany samochody.

Alfa Romeo MiTo

tylko 19 jednostek sprzedanych w maju, i 103 w YTD. Luźne dane dotyczące Alfa Mito, biorąc pod uwagę konkurencyjne w trzecim segmencie większe zapotrzebowanie na rynku ... i gdzie liderem Seat Ibiza udało się zapisać i 15.000 samochodów. Dodatkowo, w ciągu ostatniego miesiąca jego sprzedaż spadła prawie 60 procent od 2015 roku. Szkoda, bo jest to narzędzie, które, choć nie jest to najbardziej praktyczny, daje bardzo atrakcyjny design i wysoką wydajność.

Ocenić swój samochód za darmoBMW Seria 5

Nie spodziewaliśmy sprzedaż prawda odrzutu cierpią BMW SERIA 5 ... Może ukarany za prace remontowe, takie jak E Mercedes Klasy. w 190 sztuk sprzedanych w maju w wysokości 913 w YTD. Może uważasz, że to nie jest złe dla reprezentacji sedan jak ona, ale bez odnowione Audi A6 sprzedane w maju dwukrotnie. Złą rzeczą w tym wszystkim chodzi, aby pamiętać, że w porównaniu do 2015 roku, BMW serii 5 Jest sprzedaży w ostatnich miesiącach prawie 40 procent mniej szt. I to jest duży samochód, nie ma wątpliwości.

BMW Seria 5Citroën C4 Aircross

Lub ulgowego jak widać dzisiaj dealerskiej Citroën C4 Aircross wzrosła. Od urodzenia nie był sukcesem, a en 2016 pozostaje w stanie nieważkości: 271 jednostek w maju, i zgromadził 883, bardzo niewielu zaatakować segment SUV kompaktowy modne dzisiaj. Nissan Qashqai, na przykład, zarejestrował 10.000 samochodów w tym roku. Model ten, opracowany ze źródła Mitsubishi, przypada niemal 14% sprzedaży w porównaniu do 2015.

Fiat 500L Living

prezentujemy samochód, który jest wielką niewiadomą. I nie desmerecerlo, znacznie mniej, ponieważ jego ceny Jest to najbardziej przestronny z 7 siedzeń i bardzo dobrą ogólną wydajność. Rozmawialiśmy o Fiat 500L Living, rozszerzonej wersji i większej pojemności niż 500L. Sprzedał 25 samochodów w maju, i 179 w całym 2016. A szkoda, bo jeśli spróbujesz go, przekonuje z jego atrybutów jako wielkiej rodziny. Jest to w rzeczywistości, 7-osobowa z mniejszym zewnętrznym rynku długości.

Ford B-Max

To hit na rynku robią dużo hałasu na jego ciekawy Ustawienie mały minivan z tylnych drzwi przesuwne bez słupka środkowego, ale ani Ford B-Max spełniła oczekiwania. Tylko 64 samochodów sprzedawanych w maju i 309 w YTD, niemal trzydzieści procent mniejsza w roku 2015. Format MPV nie ma wątpliwości, że dziś nie uda.

Ford B-MaxHyundai i40

Kolejny model, który przekonuje, projektowania mechanicznego, przestrzeni, zachowanie ... ale nie sprzedać powinno. Hyundai i40 mówić o oszałamiającym aktualizacji było mniej niż rok temu. W maju sprzedano 160 sztuk, i narastająco 757: to już koniec 17 procent mniej niż w 2015 roku. VW Passat, na przykład, sprzedano ponad 4200 sztuk. Mimo to, możemy zapewnić, że nie zawiedzie.

Lexus IS

Grać na nierównych warunkach z jego rywali od czasu sprzedawane tylko w wersji 300 h hybryda, ale mimo to, jego wyniki działalności są luźne. Lexus IS To włączono 81 jednostek w maju, a 304 do tej pory w tym roku ... kiedy Audi A4, na przykład sprzedawane 4.000. Do tej pory w 2016 roku, ponadto, Lexus IS sprzedaż spadła więcej niż 28 procent. Kolejny dobry samochód, który oskarża sytuacji rynkowej i krótki zasięg dostaw.

Mazda 3

Mazda 3 atakuje segment z bardziej dzisiaj popyt, Wyścigi VW Golf, Renault Megane, Opel Astra... A wynik, choć jest to bardzo dobra wydajność kompaktowy, przestronne i dobrze dotykowy mechaniczne, nie jest dobra. Segment zajmuje 19. pozycję w sprzedaży: W maju sprzedano 296 sztuk i do tej pory w tym roku 1441 samochody. Pozytywnym faktem jest, że w tym roku wydaje się, że coś wybrał swoje numery: przynajmniej wzrosła prawie 13 proc. Jeśli to nadal będzie zostawić listę ... i więcej z Nowy silnik wysokoprężny właśnie wprowadził.

Mazda 3

Nissan Pulsar

Kolejny kompaktowy, który nie spełnił oczekiwań. Także to obiecane przez inwestycji przez Nissana, poparte sukcesem Qashqai a także produkowane w Barcelonie. Ale miesiąc później, dane nie będą towarzyszyć Nissan Pulsar: W maju sprzedano 362 sztuk, i do tej pory w tym roku 1914, dane coś lepszego niż Mazda 3, ale nadal niewystarczające biorąc pod uwagę, że jest to model, który oferuje kategorię komory szerokość i bagażu i najbardziej konkurencyjną cenę. W 2016 roku także jest zjazd: To sprzedano 43 procent mniej w 2015 roku.

Renault Twingo

inne niż generacji zmieniła brak wzrostu i sprzedaży. Rozmawiałem o Renault Twingo, opracowany przez Mercedes i Smart. Niewielka obywatel, zalotne, napęd na tylne koła, stosunkowo duża ... ale sprzedawane bardzo mało: On zapisał się w maju 66 samochody, i do tej pory w tym roku 263 sztuk. Miejsce 15 segment i jak dotąd w tym roku spadła o 34 proc w sprzedaży. Kolejnym segmentem, który wydaje się iść z górki.

Skoda Szybki

Tanie, przestronne, z dobrym zasięgu, nowoczesnych silnikach ... niezrozumiany? Może raczej nieznany samochód. Skoda szybkiej kolei do tego, W maju sprzedano 70 sztuk, i 391 samochody tej pory w tym roku. Miejsce 30 z segmentem sprzedaży duża ilość, nietypowych figur marki jak Skoda. Awaria na pewno w trakcie tworzenia.

Skoda Szybkismart forfour

taki sam Renault Twingo Case. W rzeczywistości, dzielą tę samą platformę ... i ten sam błąd. Inteligentne wymyślania jego utylitarne sprzedaży myślowe poprawi, ale druga generacja Forfour nie był komercyjnie projekt. Być może po części dlatego, że jest drogim produktem. Jednak ich sprzedaży poprawiają nieco w porównaniu z Twingo, aby zapisać się 193 aut w maju. Tak, w porównaniu do roku 2015 stanowi prawie 40 procent mniej.

Subaru XV

inny ciekawy SUV celu segmencie mody i został zdegradowany do słabej sprzedaży. Subaru XV ma moc obrazu drogowego i dobre zdolności, ale również ograniczoną sieć handlową i trochę rozgłosu. W maju 75 jednostek zarejestrowaniu i narastająco ma 345 rejestracje. Jest to numer 23 w rankingu SUV w swojej klasie.

Suzuki S-Cross

Kolejny SUV ... i to samo nie go spodziewać. Podobało nam się, gdy testowaliśmy nowy Suzuki S-Cross: ma Wysokoprężny silnik 1,6 mocne i bardzo zadowolony zużycie, plus bardzo dobry ogólny amplituda i bardzo udane zachowanie drogowego. Jednak, jak Subaru ma również ograniczoną sieć handlową. W maju tylko 17 samochodów zostało sprzedanych, oraz w ciągu pierwszych 5 miesiącach został numerem 80. Numer 26 w swoim rodzaju i uprzejmy, jak dotąd w tym roku spadła w porównaniu do 2015 roku prawie 70 procent sprzedaży. Prawie nic.

Volkswagen Scirocco

Atrakcyjne i bardzo agresywny wizerunek, Scirocco znalazła się pod Volkswagen Golf jako sportowym kompaktowego coupe i bardziej emocjonalny. Ale to nie zakończyła ścina mimo oferując ryzykowny wizerunek marki. Wydaje się, że w roku 2016 ma nieco lepsze sprzedaży, ale nadal pozostają one niewiele się kompaktowy samochód i VW. Zaledwie 147 sztuk w maju i 539 na rysunkach YTD są bardzo referencje. Ale ... ty nie mów mi, że nie jest to samochód, który przyciąga?

Możesz być także zainteresowany:

Najrzadszych samochodów na świecie

Chińskie kopie większości skandaliczne samochodów