Nissan Juke i miejskich SUV rywale

Nissan Juke i miejskich SUV rywaleNissan Juke i miejskich SUV rywaleNissan Juke i miejskich SUV rywaleNissan Juke i miejskich SUV rywale

platforma Narzędzie segmentu B samochód, ale z przypominający projektowania SUV lub SUV (nieznacznie podniesiony ciało względem korpusu gruntu z stref ochronnych, ponadgabarytowych zderzaki, etc.), są zarysy „Zwrotnice” lub miejskiego SUV, z Nissan Juke Został uhonorowany do uwolnienia tego segmentu wzrośnie.

Nissan Jukew 2014, Nissan rozpoczął Reklama 'Restyling' Juke, ten, którego premiera odbyła szereg aktualizującego na Geneva Motor Show w tym roku. W tym odnowionym Juke, ryzykowne i futurystyczny projekt pozostaje jedną z jego mocnych stron, a także aktualizację zakresu mechanicznego, zawierające jako nowość w nowym silnikiem benzynowym 1,2 DIG-T 115 KM (Więcej o Nissan Juke 2014).

Wielu producentów samochodów chcą posadzić bitwę Nissan Juke, jeden z samochodów najlepiej sprzedających się Nissan w Europie ze starszym bratem, Qashqai. Od stycznia do września tego roku, Juke Jest to drugi model w swoim segmencie włączono tylko przekroczyło przez Renault Captur (Co mówimy). Ale w jaki sposób są one rywale nowy Juke? ¿i jej bieżącej rywale? Analizujemy je krótko.
Więcej informacji na temat aktualnej gamy Nissana Juke

Miejski SUV nadchodzi ...

Jeep Renegade

Jeep Renegadeprzybycie Jeep Renegade rynek hiszpański jest nieuchronne. US zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech, najmniejszy Jeep z widokiem na Segment B z cechami prawda SUV, ale także z bardzo atrakcyjnego wizerunku twierdzą, że będzie dużo potencjalnych klientów. W jego konstrukcji, architektura zatrudnia "małej szerokości" możemy również znaleźć w Fiat 500L -and być wykorzystywane w przyszłości 500x sumie przez trakcję z różnymi konfiguracjami mechanicznych prowadzić w pełnym zakresie. tam 4x2 i 4x4, i ręcznie zmieniając prędkościach 5 i 6, podwójne sprzęgło DCT 6 relacje i, przede wszystkim, jeden Automatyczne przekładnie 9.
Więcej o Jeep Renegade

Fiat 500X

Fiat 500XI byś przewidywano wcześniej, nowa Fiat 500X podzieli geny techniczne z Jeep Renegade. Pod maską, można włączyć Cztery silniki benzynowe -1.6 112 KM, 1,4 Turbo MultiAir II 142 KM 1,4 MultiAir II 172 KM 187 KM Tigershark 2,4 i inne trzy diesel -1,3 Multijet 96 KM, 1,6 Multijet 122 KM 2,0 Multijet 142 KM. Dominantą w systemie Panda Cross jest istnienie 'Traction Plus', w stanie wysłać moment obrotowy do tyłu (w napędzie na przednie koła) przed znacznej utraty kół trakcyjnych. Według wersji, można również łączyć z AWD. Więcej o Fiat 500X.

Suzuki Vitara

Suzuki Vitaraniedawno zaprezentowany na Paris Motor Show 2014, Suzuki Daje to oczywiście zmienić jego nazwę Vitara (teraz, jak dotąd, bez słowa Wielkiego, zarezerwowanego dla SUV wszyscy wiemy większe). Bardziej nowoczesny, młodzieńczy styl, a nawet sportowych barwników, Suzuki Vitara nowy Mierzy 4,17 m i początkowo będzie oferowany z dwoma silnikami: jednym 1,6 benzyna 120 KM 120 KM 1,6 Olej. Będą mieć wersje z napędem na przednie koła i AWD Allgrip, urządzenie i wydany w SX4 S-Cross. W części dotyczącej elementów bezpieczeństwa i wygody, takie jak system zawierają one "Radar hamulca Pomoc ", który ostrzega kierowcę, gdy wyczuwa niebezpieczeństwo kolizji z samochodem w przód w mieście i automatycznie aktywuje hamulce tuż przed katastrofą. Suzuki Vitara więcej o

Obecna konkurencja Juke

Opel Mokka

Opel Mokka Opel Mokka Jest to jeden z bezpośrednimi rywalami Juke. To jest nieco większa niż w modelu Nissan o długości 4,27 m 4,13 m w stosunku do Juke. Mokka wspólna platforma techniczna z Chevrolet Trax, model, który nie będzie już sprzedawany na całym 2015 roku po rezygnacji amerykańskiej firmy do sprzedaży swoich pojazdów w Europie. Wersje mechaniczne oferowane przez Mokka są następujące: jedno benzyna 1,4 Turbo 140 KM, 1,4 Turbo benzyna dwupaliwowym i LPG (gaz płynny) i 140 KM diesel 1,7 CDTI 130 KM (który zostanie zastąpiony wkrótce nowym 1.6 CDTI 136 KM). Jeśli chodzi o wersje wyposażenia, dostępne standardy wykończenia są trzy: selektywna i Business Excellence.
Więcej o Opel Mokka.

Peugeot 2008

Peugeot 2008Jednym z najtrudniejszych przeciwników Nissan Juke jest Peugeot 2008. W zakresie francuskiego samochodu, nie ma opcji, aby wybrać wariant 4x4 napędu; Zamiast tego specjalne urządzenie trakcyjne grip Control, niezwykle wszechstronny jest umożliwienie 2008 przezwyciężyć warunki o różnym stopniu złożoności. W swojej gamie mechaniczny mniej potężne silniki oferowane w Juke. Mianowicie, można wybrać dwa benzyna -1.2 e-VTI 82 KM i 1.6 VTI 120 KM oraz dwa Diesel -1,6 e-HDI 92 KM i 1,6 e-HDI 115 KM.
Więcej informacji na temat Peugeot 2008

Renault Captur

Renault CapturJeśli zarejestrowanych skumulowane sprzedaży 2014 są przeanalizowaniu Renault Captur przewyższa liczbę zarejestrowanych jednostek Juke. Francuski model pochodzi bezpośrednio z Platforma techniczna Clio, Udało mu się „połowu” uwagę publiczności głównie dzięki swojej konstrukcji. Jest on dostępny tylko w wersji na przednie koła napędowe i jego zakresu mechanicznego znajdziemy trzy silniki, których moc może wynosić od 90 do 120 KM.
Więcej o Renault Captur

Skoda Yeti

Skoda YetiNaszym zdaniem, Skoda Yeti jest miejski SUV z najszerszym zakresie z punktu widzenia dostępnych wersji (4x2, 4x4, dwóch typów nadwozia, manualną skrzynią biegów i automatyczne DSG, itd.). Na jego korzyść, ale również ma bardzo przestronne iz dużą ilością praktycznych rozwiązań wnętrza. Służyć jako fakt, że wśród swoich konkurentów w tym segmencie, yeti To jest ten, który oferuje więcej ładunku w bagażniku (405 litrów). Z naszego doświadczenia wynika, off-road i napędem 4x4 zbudowany w The yeti działa z wielką kredytu, o zachowanie, które czasami przypomina prawdziwy SUV. Obecnie oferuje różne silniki, których moc wynosi pomiędzy 105 i 170 KM.
Więcej o Skoda Yeti

Ford EcoSport

Ford EcoSportZamykamy nasz wybór z obecnych rywali Nissan Juke z sexy Ford EcoSport, miejski SUV raczej większa z 4,27 m długości. Dostępny zakres w Hiszpanii ten samochód nie jest tak szeroki i zróżnicowany jak oferowanie wszystkich swoich przeciwników, będąc w stanie wybrać napęd tylko na przednie koła i dwa silniki (benzynę 1.0 EcoBoost 125 KM oraz diesel 1.5 TDCi 90 KM ).
Więcej o Ford EcoSport