Podróżując tej zimy z kamperem ŻYCIA

Podróżując tej zimy z kamperem ŻYCIA

powraca magazyn mobilnej rozrywki i sportu na świeżym powietrzu. MOTORHOME zwraca ŻYCIE. Drugi numer magazynu zawiera motorhomes bieżących informacji rynkowych, zmian i trendów, podróży i tras na świeżym powietrzu i najlepsze pomysły i wskazówki, które korzystają z tego bardzo szczególny sposób podróżowania.

W tym numerze można znaleźć również głównym Zmiany w camper i samochodów kempingowych które zostały przedstawione w przeszłości Karawaning Pokaż Barcelony, Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wypożyczyć po raz pierwszy i środki ostrożności złej pogody nie zrujnuje swoje wyjazdy zimowe.

Dla młodego i dynamicznego publiczności, MOTORHOME ŻYCIE proponuje trzy warianty camper z którego można szybko przenieść wszystko, czego potrzebujesz. A dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni, a także dwa alternatywne motorhomes; Pojazdy, które mogą sprawić, że rodziny niektórych tras proponowanych w tej nowej emisji, czy przez Maroko, Soria i jego otoczenie, lub poćwiczyć w wspinania cztery wyspecjalizowane obszary Cuenca i Lleida.

Motorhome numer 2 Życie jest teraz dostępny w kioskach i zwykłych punktach i tym Motorpress subskrypcje internetowych Ibérica.

Samochód kempingowy Life 2

Możesz być także zainteresowany:

Odkryj świat caravanning z Życia Motorhome

Wszystko o życiu karawany Motorhome