Sportiest rodzina

Sportiest rodzinaSportiest rodzinaSportiest rodzinaSportiest rodzina

Audi RS2Nie mówię, że to był pierwszy, ale które służą jako środek pobudzający w naszych czasach dla tego typu samochodu. Mam na myśli Audi RS2, że 80 Avant ubiegłego wieku, w którym Audi, z udziałów Porsche, On połączył dwa podejścia do diametralnie różne samochód ... ale wreszcie łączyć. Po zniknięciu 80 i przybycie jego substytutem A4, we wszystkich pokoleniach nie brakowało ich odpowiedni wariant RS4 Avant.

Audi RS4

Audi RS4 RS4 Avant zastrasza nasze dni, zwłaszcza, jeśli myślisz w komorze silnika nadal gospodarze 4.2 V8 atmosferyczny ogromny blok 450 KM. Zmiana jest 7 prędkości podwójne sprzęgło tryb launch-Control. Oczywiście, to cechy Napęd na cztery koła. W sumie, dla stopera 4,4 sekundy do 100 km / h od 0. Istnieje wiele supersamochodów do bezlitośnie bije ... i oszczędzanie 5 miejsc i elastyczny tułów o minimalnej pojemności 490 litrów. Ile rodzin będzie go chciał.

Audi RS6

Audi RS6Jeśli jesteś zbyt mały, masz RS6 w większej skali. Jej podstawa jest A6 Avant a jeśli tak ma 4.0 V8 Turbo w stanie rozwijać 560 KM. Mówimy o poziomie mocy specjalistycznego supersamochód elity. Ta zmiana jest Konwerter momentu obrotowego i prędkości 8 suma. trakcji quattro, Oczywiście, aby skierować się w stratosferze dostawę energii, która prowadzi do 100 kilometrów na godzinę RS6 w 3,9 sekundy. w 556 litrów bagażnik Trzeba ratować, co chcesz.

Mercedes E 63 Estate

Mercedes E63 AMGNiedawno mężczyzn AMG Oni też chcieli zaszaleć i mieć replikowane RS Avant. na Mercedes E 4Matic Estate, Opracowaliśmy dwóch wersjach 63 i 63 AMG AMG S Model. Zarówno silnik zamontowany niesamowite 5.5 Turbo V8, 557 KM i 585 pierwszej sekundzie, ale przede wszystkim 73,4 i 81,6 mkg mkg odpowiednio (71,4 mkg RS6). automatyczna zmiana-sekwencyjna Ma wielotarczowe sprzęgło i 7 prędkość. prędkość 0 do 100 kilometrów na godzinę w 3,8 i 3,7 sekundy, odpowiednio. Jaskinia, której celem tułów kostki 695 litrów... poziom MPVs największy rynek.

XFR-S Sportbreak

XFR-S SportbreakNiemieccy specjaliści, idziemy nie mniej specjalisty Brytyjski producent Jaguar. Skrajne Wytwarzanie (R, S) definiowania znaku wielkiego kota, to doprowadziło również do jego rodzina sedan XF Sportbrake. rywal z RS6 i E 63 AMG Estate, XFR-S Sporbreak o którym mowa, jest bardzo porządny samochód pod każdym względem, nie tylko ze względu na znakomity obraz i mechaniki. Ma blok 5.0 V8 z doładowaniem rozwój 550 KM a zmiana jest ujmowana ZF konwerter 8 prędkości obrotowej. Przyspiesza od 0 do 100 km / h w 4,8 sekundy... ale należy pamiętać, że w porównaniu do swoich konkurentów, odważy się przekazać taką moc tylko poprzez tylną oś. Trzeba też 550 litrów bagażnik do Państwa dyspozycji.

Volvo V60 Polestar

Volvo V60 PolestarMoże je wszystkie znać, ale na pewno nie to opiszę poniżej: Volvo V60 Polestar. Polestar jest firmą powstałą we współpracy z własnej volvo pod koniec ubiegłego wieku w celu dostosowania programy sportowe marki. Z doświadczeń zdobytych w mistrzostwach w konkurencji z volvo, Polestar Homologiczne przygotowania do wersji Street. I stąd ten cenny sól V60 Polestar. ma silnik T6 marka, 6 cylindra Online umieszczony poprzecznie 3 litry i turbodoładowaniem. trakcja to jest integralny przez system Haldex, Nadaje się również do Polestar. zmiana to jest automatyczny Konto przekładni hydrokinetycznej 6-biegowa. trwa 4,9 sekundy do 100 km / h i jego tułów pojawić się 430 litrów. tylko Kanada, USA, Japonia, Holandia, Szwajcaria, Wielka Brytania i oczywiście Szwecja, Mogą cieszyć się ten wyjątkowy V60.

Seat Leon Cupra ST

Seat Leon Cupra STA kilka dni temu, dodaje do oferty siedzenie z Leon ST Cupra. Na pewno, to pokolenie Leon jest najbardziej płodnym w swojej historii. Liczba wariantów ciała jest większa niż kiedykolwiek, a także wersje Cupra. ST Cupra mocowania silnika 2.0 TSI 280 KM. Przekazuje swoją moc na przednie koła, która zawiera skuteczną autoblocante utworzone przez zestaw dysków podpisującej Haldex, lub za pośrednictwem skrzynki 6-biegowa lub DSG 7. Jeśli uważasz, że niektóre sporty, można dodać pakiet wydajność, Jest w tym elementów (felgi, opony i hamulce) które homologowane siedzenie aby w czasie rekord Nurburgring z Leon Cupra SC, jak napęd na koła przednie Seryjny szybciej. suma 587 litrów bagażnik jego sportowego.